Lublin na wesoło – czyli spektakle komediowe i stan-up w Lublinie

Lublin na wesoło – czyli spektakle komediowe i stan-up w Lublinie

28 listopada 2019, godz. 8:49
Udostępnij: Kopiuj link

Grudzień to miesiąc pełen niespodzianek dla osób kochających humor. Na liście najbliższych imprez komediowych znajdują się dwa spektakle z udziałem największych polskich gwiazd sceny filmowej i teatralnej. Dobra zabawa nie ominie także fanów Stund-upu, którzy będą mogli zobaczyć występ Grzegorza Kordka.

Komedia w Centrum Spotkań Kultur

8 grudnia w niedzielę w Centrum Spotkań Kultur odbędzie się komediowy spektakl w reżyserii Olafa Lubaszenki z udziałem największych gwiazd sceny filmowej i teatralnej. Miłośnicy humoru będą mieli przyjemność obejrzeć teatralne widowisko w wykonaniu takich aktorów, jak Renata Dancewicz, Monika Dryl, Iza Kuna, Magda Stużyński, Mariusz Witkowski, Rafał Królikowski, Olaf Lubaszenko, Szymon Bobrowski oraz Bartłomiej Topa. „Ludzie inteligentni” to opowieść o kobietach i mężczyznach, opowieść o związkach, jakie tworzą oraz towarzyszącym im perypetiach. Ale nade wszystko to historia o dwóch przeciwległych światach, o przedstawicielach różnych planet – o Mężczyznach z Marsa i Kobietach z Wenus. Opowieść, jak podkreślają twórcy spektaklu, o nieudolnych próbach odkryć tych obcych sobie światów. „Ludzie inteligentni” to śmiesząca do łez komedia w gwiazdorskiej obsadzie, która nie powinna ominąć osób kochających humor w najlepszym wydaniu.

Komedia w reżyserii Stefana Vögla nie tylko dla małżeństw

W kilka dni później w tym samym obiekcie można będzie zobaczyć komedię obyczajową jednego z bardziej cenionych austriackich dramaturgów Stefana Vögla. Spektakl przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Tym razem na scenie popis gry aktorskiej dadzą: Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Maurycy Popiel, Mikołaj Krawczyk oraz Michał Ziembicki. „Pikantni” przedstawia historię dwóch małżeństw, których partnerzy znudzeni dotychczasowym pożyciem, decydują się podgrzać atmosferę w związkach. Pary w tym celu postanawiają zorganizować intymne spotkanie, którego przebiegu nie do końca byli w stanie przewidzieć… Widowisko jest pełne pikantnych wypowiedzi, inteligentnych ripost i błyskotliwych dialogów. Spektakl „Pikantni” to także swojego rodzaju refleksja nad kondycją współczesnych małżeństw.

„Zaklinacz kobiet” w lubelskim Hotelu Focus Centrum Konferencyjne

Na liście najbliższych wydarzeń Lublin znajduje się również występ Grzegorza Kordka. Osoba ta jest doskonale znana wszystkim fanom Stand-upu. Tym razem komik postara się odpowiedzieć na pytanie: Jak nauczyć faceta, by rozumiał kobietę? Stand-uper szukając odpowiedzi na to fundamentalne dla związków pytanie, znajduje je w książkach pt. „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” oraz „Płeć mózgu”. Twórca spektaklu zaprasza wszystkich pragnących pogłębić wiedzę na temat mężczyzn i kobiet. Jeszcze tego samego dnia, w tym samym hotelu, odbędzie się spektakl w wydaniu tego samego autora pod tytułem „Instrukcja obsługi faceta”. Aplauz Show to dawka nietuzinkowego humoru i widowisko podczas, którego kobiety dowiedzą się tego, czego mężczyzna nie mówi, ale chce, by kobiety o tym wiedziały. Najbliższe wydarzenia komediowe w Lublinie nie zawiodą wielbicieli dobrego humoru.

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu