Reklama Lubliniec Info

Jak wydać książkę? Spotkanie z lublinieckimi autorami książek

Jakie znaczenie ma pierwsze zdanie w książce? Jak opisać swoją książkę w jednym zdaniu? Między innymi takie pytania zostały zadane podczas wczorajszego (28.11) Literackiego Czwartku w Lubitece. W panelu dyskusyjnym "Od napisania do wydania, czyli jak powstaje książka" uczestniczyli lublinieccy autorzy książek: Alicja Podgrodzka, Ireneusz Gimiński oraz Grzegorz Kopiec.

Panel dyskusyjny "Od napisania do wydania, czyli jak powstaje książka" w ramach Literackiego Czwartku prowadzony przez Arlettę Szymanek-Kopiec przybliżył zebranym czytelnikom historię każdego autora, jak została wydana ich książka. Każdy z nich objął inną drogę od tradycyjnego wydania przez wydawnictwo po samodzielne wydanie na światło dzienne.

Lublinieccy autorzy: Alicja Podgrodzka, Ireneusz Gimiński oraz Grzegorz Kopiec powiedzieli na co warto zwrócić uwagę przy wydawaniu książki, przybliżyli plusy i minusy swojej drogi, którą przeszli oraz o swoich planach na przyszłość, oczywiście w sprawie publikacji kolejnych książek.

foto: Mateusz Zawadka

tagi: Lubliniec, lubiteka
2019-11-29 09:38:04

Galeria: Jak wydać książkę? Spotkanie z lublinieckimi autorami książek

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x