Zmotoryzowany Mikołaj i Jarmark w Lubecku

Zmotoryzowany Mikołaj i Jarmark w Lubecku

04.12.2019 12:59
Czytanie treści strony dostępne

7 grudnia od godziny 12:00 zapraszamy do Lubecka gdzie dzieci i dorośli będą mogli spotkać Świętego Mikołaja i jego świtę. Najnowsze przecieki donoszą, że Święty Mikołaj na Górkę Lubecką na miejsce spotkania z dziećmi przybędzie wyjątkowym pojazdem pożyczonym od Klubu Kierat Team Lubecko.

W czasie wspólnego oczekiwania na naszego gościa wysłuchamy w Sanktuarium Matki Boskiej Lubeckiej koncertu Pieśni Maryjnych w wykonaniu Chóru CANZONA z Kochanowic. Odwiedzimy na placu kościelnym Lubecki Jarmark Adwentowo – Bożonarodzeniowy, gdzie oprócz podziwiania będzie można zakupić piękne stroiki świąteczne, opłatki wigilijne, skorzystać ze stoiska gastronomicznego.
Zaś dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwy pomocnik Świętego Mikołaja w jego pracowni zlokalizowanej w Domu Katechetycznym. Samodzielnie wykonać bombkę choinkową i inne ozdoby świąteczne, ozdobić lukrem pachnące świętami pierniczki pod czujnym okiem elfów.

W czasie tego wydarzenia towarzyszyć nam będą zwierzęta w zagrodzie.
Serdecznie zapraszają organizatorzy: Sanktuarium Matki Boskiej Lubeckiej, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lubecko, Sołectwo Lubecko, Sołectwo Draliny, Szkoła w Lubecku, Ochotnicza Straż Pożarna w Lubecku, Klub Kierat Team Lubecko.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu