Budowa nowego ronda - od wtorku skrzyżowanie zamknięte

Od wtorku 10 grudnia nastąpi zamknięcie skrzyżowania ul. Paderewskiego i ul. Oświęcimskiej w związku z kolejnym etapem prac Park&Ride. Przypomnijmy, że skrzyżowanie przy Komendzie Powiatowej Policji w Lublińcu zmieni się w rondo.

Komunikat Urzędu Miejskiego w Lublińcu:

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego, trzeciego etapu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Budowa zintegrowanych węzłów przesiadkowych wraz z budową dróg rowerowych na terenie powiatu lublinieckiego” od 10 grudnia br. zostanie wyłączone z ruchu kołowego skrzyżowanie ulic Oświęcimskiej i Paderewskiego wraz z dojazdem do pl. Niepodległości. Dojazd do budynku dworca PKP możliwy będzie ulicą Dworcową. Na obecnym etapie robót nie będzie możliwości parkowania na pl. Niepodległości. Tymczasowy przystanek autobusowy zostanie zlokalizowany na pl. Niepodległości. Ruch z ulicy Paderewskiego kierowany będzie drogą tymczasową w ulicę Oświęcimską.

Zakończenie tego etapu robót zaplanowano wstępnie na koniec marca 2020 r.

Na czas realizacji robót droga tymczasowa będzie znajdowała się w miejscu byłego pasa zieleni, tuż przy banku. 

tagi:
2019-12-06 13:03:17

Galeria: Park & Ride

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
/ 2019-12-10, 13:42:05

super !!!
Może skorzystać z innego wspaniałego projektu miasta: LUBITEKA-Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu

  Zgłoś komentarz

Komputery trudna rzecz 2019-12-09, 14:09:16

Pytanko do autora zalinkowanego dokumentu oraz osoby, która takowe dokumenty zamieszcza: Co powinien uczynić przeciętny użytkownik komputera, któremu "system nagle zaczął zamulać i nie można normalnie przeglądać folderów", który nie wie czym jest "Menedżer zadań" i nawet nie skojarzy problemu z pobraniem pliku PDF ze strony Urzędu Miejskiego? Zatrudnić informatyka do "czyszczenia"???

  Zgłoś komentarz

? 2019-12-09, 11:11:14

nic na tej mapie nie widać

  Zgłoś komentarz

Polska język trudna język 2019-12-08, 18:24:29

Gratulujemy za odnalezienie stosownej mapy i dziękujemy wstawienia łącza w komentarzu.

  Zgłoś komentarz

/ 2019-12-07, 20:08:18

super !!!
https://lubliniec.eu/index.php/component/attachments/download/1816.html komu można za to pogratulować ?

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x