Czy pod kołdrą z Ludwiki czekają Cię objęcia Morfeusza?

Czy pod kołdrą z Ludwiki czekają Cię objęcia Morfeusza?

06.12.2019 9:28
Czytanie treści strony dostępne

Kim są tytułowi: Ludwika i Morfeusz, i co ich ze sobą łączy? Ludwika to marka wyjątkowych, puchowych kołder, a Morfeusz bóg będący uosobieniem marzeń sennych. Podobno potrafił przybierać dowolną postać i ukazywał się w snach jako osoba ukochana. I już wiemy skąd takie połączenie. Człowiek, aby dobrze wypoczął i miał miłe sny, potrzebuje przyjaznej przestrzeni, którą zapewnia przytulna sypialnia – pomieszczenie ciche, dobrze wywietrzone i pozbawione zbędnych przedmiotów zbierających kurz. Warto umieścić w sypialni żywe kwiaty doniczkowe, które wytwarzają tlen. Drugim elementem jest wygodne, szerokie łóżko z materacem odpowiedniej twardości. I trzecim, niezmiernie istotnym czynnikiem jest odpowiednia kołdra puchowa, miękko otulająca nasze ciało i dająca gwarancję ciepła. Przy jej wyborze stawiajmy na naturalne wypełnienie, które jest przewiewne i nie gromadzi kurzu ani roztoczy. Spełnienie powyższych warunków gwarantuje komfort snu i efektywny wypoczynek.

Jakie są zalety kołder puchowych?
Wiele osób przy wyborze kołdry czy poduszki nie zastanawia się nad właściwościami oddychającymi pościeli, ponieważ nie zdaje sobie sprawy z ich wpływu na jakość wypoczynku. A przecież podczas snu się pocimy. Jest to zjawisko fizjologiczne, które chroni nasze ciało przed przegrzaniem. Odprowadzenie wilgoci, dzięki przewiewności puchu, to czynnik mający zasadnicze znaczenie dla naszego zdrowia. Ale nadmierna potliwość może być również wynikiem niewłaściwie dobranej kołdry i poduszki. Warto zatem zadbać, aby w Twojej sypialni znalazła się kołdra puchowa Comfort Ludwika (tutaj kupisz), wypełniona w 80% czystym puchem gęsim.

Dlaczego warto wybrać kołdry puchowe?
Puch gęsi, wypełniający kołdry, zostaje poddany obróbce termicznej w wysokiej temperaturze, która zapewnia mu bardzo wysoki poziom czystości i sterylności. Po odpowiednim wysuszeniu jest sortowany, aby zawartość drobnych piórek w składzie nie przekroczyła 20%.Tylko tak przygotowane wypełnienie, gwarantuje wysoką jakość naszym kołdrom. Poszycie wykonane ze 100% bawełny jest wyjątkowo szczelne, toteż uniemożliwia przedostanie się kurzu i roztoczy. Dlatego kołdry i poduszki puchowe mogą być używane również przez alergików.

Comfort czy Premium, którą kołdrę wybrać?
Obie kołdry są jednakowo wysokiej jakości. Różnią się jedynie kolorem pokrycia, które może być różowe lub écru. Występują w rozmiarach 140x200, 160x200, 180x200, 220x200. W zależności od wielkości i gramatury wypełnienia mogą mieć różną wagę. Te najlżejsze, przeznaczone na lato, ważą 1,3 kg, a cieplejsze, zimowe nawet 4,00 kg. Aby puch rozmieszczony był równomiernie i nie zbijał się w jednym miejscu, kołdra posiada specjalne przeszycia w kształcie kostek, wzmocnione taśmą wszytą między górną a dolną warstwą materiału. Całość obszyta jest białą bizą, uszczelniającą obrzeża i nadającą kołdrze eleganckiego wyglądu. Kołdry puchowe Comfort Ludwika i Premium Ludwika wykonane są z polskich materiałów najwyższej jakości, zapewniających przyjemny i ciepły sen. Poręczna, przezroczysta torba z rączką chroni kołdrę przed zabrudzeniem i ułatwia jej przechowywanie.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu