„Dziadek do orzechów” – pierwsze wydarzenie w MDK w 2020 roku!

„Dziadek do orzechów” – pierwsze wydarzenie w MDK w 2020 roku!

12.12.2019 10:22
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

2 stycznia 2020 roku po raz pierwszy w nowym roku zaprosimy widzów do Miejskiego Domu Kultury. Tego dnia, w świąteczno-noworocznym klimacie, wyświetlona zostanie retransmisja „Dziadka do orzechów” w wykonaniu jednego z najlepszych zespołów baletowych na świecie – Teatru Bolszoj.

„Dziadek do orzechów” to klasyczny balet i jednocześnie baśniowa historia małej Maszy, która dzięki dobremu sercu i odwadze wyzwala spod czaru księcia zaklętego w dziadka do orzechów. Miłośnicy baletu będą mogli podziwiać m.in. piękny walc Śnieżynek, walc Kwiatów i popisowe ‘pas de deux’.
Oglądanie tego tanecznego przedstawienia to świetna okazja do rodzinnego spędzenia czasu, ale również wprowadzenia najmłodszych w świat tego rodzaju sztuki.
Jeden z najpiękniejszych baletów z fenomenalną muzyką Czajkowskiego już 2 stycznia 2020 o godz. 18.00 w MDK! Bilety w cenie 20 zł i 25 zł dostępne w kasie MDK oraz przez Internet (tutaj)

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu