Karnawałowa rewia w styczniu na scenie MDK!

Karnawałowa rewia w styczniu na scenie MDK!

12 grudnia 2019, godz. 10:44
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Poczujemy się jak w Rio de Janeiro! Poczujemy się jak w Paryżu i Wiedniu! Karnawałowa rewia – pełna gorącej samby, największych musicalowych hitów i operetkowych klasyków - odbędzie się 23 stycznia 2020 roku o godz. 18:00 na scenie MDK.

Artyści zabiorą nas w prawdziwą podróż po całym świecie – wszystko po to, by pokazać kulturalne (i muzyczne) bogactwo karnawału. Co kontynent, co kraj – to inny sposób na zabawę, inna forma wyrażenia radości.

 karnawałowej rewii zaśpiewają soliści: Iwona Pasterny, Joanna Skibińska, Marian Chrobok, Jacek Kapica. Na scenie pojawi się również zespól Maraquja, który wręcz specjalizuje się w widowiskach pełnych barw, często zmienianych strojów estradowych, żywiołowych układów choreograficznych i porywającej do tańca muzyki.

Bilety w cenie 48 zł do nabycia w kasie kina lub przez Internet (tutaj). Może ktoś znajdzie bilet na to wydarzenie pod choinką?

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu