Reklama Lubliniec Info

Karnawałowa rewia w styczniu na scenie MDK!

Poczujemy się jak w Rio de Janeiro! Poczujemy się jak w Paryżu i Wiedniu! Karnawałowa rewia – pełna gorącej samby, największych musicalowych hitów i operetkowych klasyków - odbędzie się 23 stycznia 2020 roku o godz. 18:00 na scenie MDK.

Artyści zabiorą nas w prawdziwą podróż po całym świecie – wszystko po to, by pokazać kulturalne (i muzyczne) bogactwo karnawału. Co kontynent, co kraj – to inny sposób na zabawę, inna forma wyrażenia radości.

 karnawałowej rewii zaśpiewają soliści: Iwona Pasterny, Joanna Skibińska, Marian Chrobok, Jacek Kapica. Na scenie pojawi się również zespól Maraquja, który wręcz specjalizuje się w widowiskach pełnych barw, często zmienianych strojów estradowych, żywiołowych układów choreograficznych i porywającej do tańca muzyki.

Bilety w cenie 48 zł do nabycia w kasie kina lub przez Internet (tutaj). Może ktoś znajdzie bilet na to wydarzenie pod choinką?

tagi: Lubliniec
2019-12-12 10:44:27 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x