Gala Fundacji Twoje TAK ma ZNACZENIE

Gala Fundacji Twoje TAK ma ZNACZENIE

17 grudnia 2019, godz. 10:08
Lubliniec.Info, foto: Mateusz Zawadka
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartkowy wieczór 12 grudnia, w Hotelu Zamek Lubliniec miała miejsce Gala Fundacji Twoje TAK ma ZNACZENIE, która 5 grudnia obchodziła swoje pierwsze urodziny. Na wydarzeniu pojawili się m.in. aktorzy: Olga Paszkowska i Tomasz Ciachorowski oraz wokalistka Monika Urlik. 

"Twoje TAK ma ZNACZENIE" to hasło, które od ponad 4 lat jest znane mieszkańcom Lublińca. Karol Kukowka - pomysłodawca i realizator wraz potężnym sztabem ludzi Kampanii prozdrowotnej Twoje TAK ma ZNACZENIE, gdzie tylko w tym roku, w miasteczku medycznym na Bulwarze Franciszka Grotowskiego przeprowadzono rekordową liczbę bezpłatnych badań i konsultacji specjalistycznych w liczbie ponad 2300! Dodatkowo można było oddać krew, zarejestrować się w bazie dawców szpiku DKMS oraz otrzymać oświadczenie woli dotyczące transplantacji. Dzięki właśnie tej kampanii powstała Fundacja Twoje TAK ma ZNACZENIE, która 5 grudnia obchodziła swoje pierwsze urodziny.

Prezes Fundacji - Karol Kukowka podziękował za dotychczasową współpracę osobom, firmom oraz samorządowcom. Na Gali zostali wyróżnieni:
- Joachim Smyła - Starosta Lubliniecki
- Edward Maniura - Burmistrz Miasta Lublińca
- Marian Zębik – firma Etos Energy
- Agnieszka Koziorowska – firma Mrówka
- Michał Witt – Galeria Handlowa Jedenastka
- Basia Szczygieł – Dyrektor Banku PKO BP Lubliniec
- Agata Woźniak-Rybka – Dyrektor MDK Lubliniec
- Katarzyna Ochman-Sozańska
- Aleksandra Winiecka Biełko
- Martyna Gajda
- Weronika Gajda
- st. sierż. Robert Kowalewski – Klub HDK Legion
- Martyna Młynarska-Modlińska
- Kuba Osuchowski
- Łukasz Kędzia – firma Modus Sound

O swoich historiach z życia opowiedzieli: Maciej Dąbrowski - dawca szpiku, Robert Kowalewski - krwiodawca, rodzice Antosia - Agata i Krzysztof Magnes, gdzie Pani Agata była dawcą fragmentu swojej wątroby dla swojego syna.

W części artystycznej zaśpiewali: Monika Urlik, Gospelsi, Martyna Młynarska-Modlińska, Eliza Młynarska oraz Karol Kukowka. Galę poprowadziła Anna Szymaniak.

Zapraszamy do galerii zdjęciowej autorstwa Mateusza Zawadki - www.mzawadka.pl

Galeria: Gala Fundacji Twoje TAK ma ZNACZENIE - 1 urodziny

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu