Rodzinne spotkanie świąteczne w SP2

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny czas w całym roku. Aby przygotować się do tego corocznego wydarzenia, 10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu zostało zorganizowane Rodzinne Spotkanie Świąteczne. 

W przepięknej, bajkowej wręcz atmosferze spędziliśmy wspólnie 3 godziny. Na całą uroczystość składały się refleksyjne jasełka, kolędy wykonane przez wszystkie klasy, warsztaty dekorowania pierników, zajęcia plastyczne oraz olbrzymi i bogaty kiermasz ozdób świątecznych. W jednej z sal zorganizowana została również kawiarenka, gdzie rodzice mogli napić się kawy i zjeść ciastko. Gościem specjalnym był Burmistrz Miasta Lublińca - Edward Maniura. Przedsięwzięcie udało się dzięki wielu zaangażowanym osobom. Pomysłodawcą imprezy była Rada Rodziców, zaś realizatorów i wykonawców było bardzo wielu. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, którzy przyczynili się do tego wspaniałego projektu.

tagi:
2019-12-17 22:44:01 Szkoła Podstawowa nr 2 - Partner Lubliniec.Info

Galeria: RODZINNE SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W SP2

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x