Rodzinne spotkanie świąteczne w SP2

Rodzinne spotkanie świąteczne w SP2

17 grudnia 2019, godz. 22:44
Szkoła Podstawowa nr 2 - Partner Lubliniec.Info
Udostępnij: Kopiuj link

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny czas w całym roku. Aby przygotować się do tego corocznego wydarzenia, 10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu zostało zorganizowane Rodzinne Spotkanie Świąteczne. 

W przepięknej, bajkowej wręcz atmosferze spędziliśmy wspólnie 3 godziny. Na całą uroczystość składały się refleksyjne jasełka, kolędy wykonane przez wszystkie klasy, warsztaty dekorowania pierników, zajęcia plastyczne oraz olbrzymi i bogaty kiermasz ozdób świątecznych. W jednej z sal zorganizowana została również kawiarenka, gdzie rodzice mogli napić się kawy i zjeść ciastko. Gościem specjalnym był Burmistrz Miasta Lublińca - Edward Maniura. Przedsięwzięcie udało się dzięki wielu zaangażowanym osobom. Pomysłodawcą imprezy była Rada Rodziców, zaś realizatorów i wykonawców było bardzo wielu. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, którzy przyczynili się do tego wspaniałego projektu.

Galeria: RODZINNE SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W SP2

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu