Reklama Lubliniec Info

Pijany kierowca zatrzymany dwa razy przez policję

Skrajną nieodpowiedzialnością i całkowitym lekceważeniem przepisów wykazał się 37-letni mieszkaniec Lublińca, którego dwa razy w ciągu niespełna dwóch dni zatrzymywali policjanci za jazdę w stanie nietrzeźwości. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Pierwszy raz mężczyzna został zatrzymany przez lublinieckich policjantów w ubiegły piątek, krótko po godzinie 12 na ulicy Oleskiej w Lublińcu. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący Peugeotem ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Niestety mężczyzna wykazał się lekkomyślnością i kilka minut po północy, na ulicy Mickiewicza, po raz drugi w odstępie kilku godzin wpadł w ręce mundurowych znów prowadząc na tzw. "podwójnym gazie" ten sam pojazd. Policyjne urządzenie do badania stanu trzeźwości ponownie wykazało u niego blisko 3 promile alkoholu. Tym razem pojazd sprawcy został odholowany na policyjny parking, a 37-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i całkowite lekceważenie przepisów stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i nawiązka w kwocie minimum 5 tysięcy złotych.

tagi: Policja, Lubliniec, powiat lubliniecki
2019-12-18 11:58:01 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x