Torby bawełniane - reklama z pomysłem

Torby bawełniane - reklama z pomysłem

30.12.2019 8:36
Czytanie treści strony dostępne

Torby bawełniane coraz skuteczniej wypierają inne modele toreb zakupowych. Coraz więcej osób chodzi z nimi na targ, do biblioteki, na siłownię. Są trwałe, przyjazne środowisku i łatwe do utrzymania w czystości. Są także świetnym gadżetem reklamowym, z którego można uczynić drobny upominek dla kontrahentów, dodatek do pakietu targowego, a także produkt dodatkowo włączony do sprzedaży. Dlaczego warto postawić na torby bawełniane?

  1. Ekologia przede wszystkim
  2. Torby bawełniane jako gadżet firmowy

Ekologia przede wszystkim
Torby bawełniane są obecnie najbardziej popularną alternatywą wobec foliowych reklamówek, które stopniowo i powoli są wycofywane ze sprzedaży. Chodzi przede wszystkim o rosnącą świadomość dotyczącą negatywnego wpływu plastiku na naszą planetę i otaczające nas środowisko. Torby bawełniane jako gadżet reklamowy pozwalają więc nie tylko na odpowiednią ekspozycję logotypu czy też hasła firmy, lecz także za każdym razem budują jej wizerunek jako świadomego przedsiębiorstwa o proekologicznym podejściu. Badania rynku pokazują, że jest to coraz ważniejszy argument w wyborach zakupowych świadomych klientów. Nie trzeba pisać więc, że marka troszczy się o środowisko. Zamiast tego można wyprodukować ładne i ekologiczne torby, które markę zaprezentują jako świadomą obowiązków wobec planety.

Torby bawełniane jako gadżet firmowy
Może wydawać się, że torby bawełniane to gadżet, który ma większość firm. Warto jednak pamiętać, że klienci i kontrahenci są zmęczeni ulotkami, nieprzydatnymi do niczego upominkami, spinkami i innymi małymi prezentami, które błyskawicznie lądują w koszu. W przypadku toreb bawełnianych sytuacja jest zupełnie inna. Jest to gadżet praktyczny, a to jest obecnie jedna z bardziej pożądanych przez rynek cech. Klienci chętnie z nich korzystają, co sprawia, że za każdym razem, kiedy decydują się zabrać taką bawełnianą torbę ze sobą na zakupy, stają się chodzącą reklamą firmy. Nie muszą niczego mówić, zachwalać jakiegokolwiek produktu, wyrażać się w superlatywach o danej marce (choć oczywiście te wszystkie zachowania są również jak najbardziej pożądane). Sam fakt tego, że torba wisi na ramieniu danej osoby sprawia, że wszystkie osoby, które spotyka ona na swojej drodze, mają szansę na zobaczenie danego logotypu/hasła. Z tego też powodu większość marek decyduje się na wykonanie tego gadżetu. Warto tutaj jednak wykazać się pewną kreatywnością, postawić na ciekawą grafikę, hasło, obrazek, które będą w stanie dodatkowo przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu