ZATRZYMANI SPRAWCY SERII WŁAMAŃ

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o dokonanie serii włamań na terenie Lublińca. Wszyscy to mieszkańcy powiatu lublinieckiego w wieku 18 i 19 lat. Zatrzymani usłyszeli 6 zarzutów, za które grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do wszystkich przestępstw, za które mężczyźni usłyszeli zarzuty, doszło w ostatnim czasie na terenie miasta Lublińca. Włamywacze działali w nocy, a za cel przestępczego procederu wybierali małe sklepiki, budki i kioski. Ostatnie włamanie miało miejsce 13 stycznia br. w nocy. Celem przestępców był kiosk przy ulicy Spokojnej, w którym najpierw uszkodzili oni roletę zewnętrzną, a następnie przez wybitą szybę w oknie dokonali kradzieży wyposażenia oraz pieniędzy. Dwaj przestępcy zostali zatrzymani przez policyjny patrol na gorącym uczynku, a trzeci trafił do policyjnego aresztu jeszcze tego samego dnia. Stróże prawa odzyskali wszystkie skradzione tego dnia przedmioty wraz z pieniędzmi. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

tagi:
2020-01-14 12:55:57 KPP Lubliniec

Galeria: ZATRZYMANI SPRAWCY SERII WŁAMAŃ - STYCZEŃ 2020

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
AAAAAAAAAA 2020-01-15, 14:51:15

10 Lat
Posadzić na 10 Lat i wszyscy będziemy utrzymywać ich i ich zachcianki, a poubierać ich w Fluorescencyjny żółty lub czerwony kombinezony z dużym napisem na plecach "Odrabiam Swoją Głupotę Włamania" i zagonić do sprzątania, pielęgnacji i podlewania zieleńców, ogólnie do prac porządkowych w tych miejscowościach gdzie dokonywali włamań, będzie to bardziej bolesne niż więzienie.

  Zgłoś komentarz

Karol 2020-01-14, 13:32:02

Dać im pełne 10lat, ludzie świąt spokojnie spędzić nie mogli bo gamonie się nagrali w gry i się zabawili. Szkoda tylko rodziców bo wstyd i łatka pozostanie.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x