ZATRZYMANI SPRAWCY SERII WŁAMAŃ

ZATRZYMANI SPRAWCY SERII WŁAMAŃ

14 stycznia 2020, godz. 12:55
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o dokonanie serii włamań na terenie Lublińca. Wszyscy to mieszkańcy powiatu lublinieckiego w wieku 18 i 19 lat. Zatrzymani usłyszeli 6 zarzutów, za które grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do wszystkich przestępstw, za które mężczyźni usłyszeli zarzuty, doszło w ostatnim czasie na terenie miasta Lublińca. Włamywacze działali w nocy, a za cel przestępczego procederu wybierali małe sklepiki, budki i kioski. Ostatnie włamanie miało miejsce 13 stycznia br. w nocy. Celem przestępców był kiosk przy ulicy Spokojnej, w którym najpierw uszkodzili oni roletę zewnętrzną, a następnie przez wybitą szybę w oknie dokonali kradzieży wyposażenia oraz pieniędzy. Dwaj przestępcy zostali zatrzymani przez policyjny patrol na gorącym uczynku, a trzeci trafił do policyjnego aresztu jeszcze tego samego dnia. Stróże prawa odzyskali wszystkie skradzione tego dnia przedmioty wraz z pieniędzmi. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Galeria: ZATRZYMANI SPRAWCY SERII WŁAMAŃ - STYCZEŃ 2020

Zobacz całą galerię

Komentarze

A
AAAAAAAAAA 15 stycznia 2020, godz. 14:51
Zgłoś
10 Lat

Posadzić na 10 Lat i wszyscy będziemy utrzymywać ich i ich zachcianki, a poubierać ich w Fluorescencyjny żółty lub czerwony kombinezony z dużym napisem na plecach "Odrabiam Swoją Głupotę Włamania" i zagonić do sprzątania, pielęgnacji i podlewania zieleńców, ogólnie do prac porządkowych w tych miejscowościach gdzie dokonywali włamań, będzie to bardziej bolesne niż więzienie.

K
Karol 14 stycznia 2020, godz. 13:32
Zgłoś

Dać im pełne 10lat, ludzie świąt spokojnie spędzić nie mogli bo gamonie się nagrali w gry i się zabawili. Szkoda tylko rodziców bo wstyd i łatka pozostanie.

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu