Sieć Netto ma już w Polsce 380 sklepów

Sieć Netto ma już w Polsce 380 sklepów

20.01.2020 8:29
Czytanie treści strony dostępne

Taki komunikat ogłosiła całkiem niedawno sieć sklepów, która aktualnie realizuje koncepcję 3.0. Czy Netto powalczy o czołówkę miejsc w polskiej sieci sklepów z produktami spożywczymi? Dowiedz się więcej z artykułu!

 

Choć w Polsce nie brakuje marketów z produktami spożywczymi to Netto postanowiło jeszcze bardziej rozwinąć swoją sieć i dotrzeć tym samym do kolejnych klientów. Ich ideą jest tworzenie miejsc, w których zakupy to czysta przyjemność. Co to oznacza w praktyce i dlaczego Netto uzyskało nagrodę i miano Marketu Roku 2019? O tym, poniżej!

Ciekawe promocje i oferty w Netto, za to cenimy tę sieć najbardziej!

Netto, choć wciąż mocno konkuruje z Biedronką, czy Lidlem, zbiera coraz większe grono sprzymierzeńców. Promocje w Netto są naprawdę korzystne, warto zajrzeć chociażby do aktualnej gazetki by nie mieć ku temu żadnych wątpliwości.

W Netto znajdziemy produkty świeże, w dobrych cenach i dzięki temu, przygotujemy różnorodne dania kuchni z całego świata. Taki szeroki asortyment produktów, doceniają przede wszystkim mieszkańcy dużych miast, którzy sporo zwiedzają i lubią dobrze zjeść. Ale to jeszcze nie wszystko.

Nagroda Market Roku 2019 tylko dla specjalnych punktów sprzedaży! Netto się udało!

Za taką sieć marketów uchodzi właśnie Netto. A dlaczego marka została tak wyróżniona? Przede wszystkim za systematyczny rozwój oraz oryginalne podejście do realizacji koncepcji 3.0.

Nagroda została wręczona podczas 12. Kongresu Rynku FMCG.  Cały koncept 3.0 oznacza, że sklep dostarcza klientowi niezwykłych wrażeń zakupowych. Kolejne sklepy otwierane są w stylu nowoczesnym, nieco surowym i przypominającym stylistykę bliską Skandynawii. Oznacza to, że w kolorystyce nie brakuje bieli, stonowanej szarości oraz elementów drewna. Do tego dochodzi przyjemna i relaksująca muzyka, wygodne alejki pomiędzy, którymi można swobodnie spacerować oraz regały z zawsze świeżymi owocami, warzywami i różnorodnymi produktami.

Co ważne, w Netto znajdą swoje produkty także te osoby, które pozostają na specjalnej diecie. Szeroka gama produktów bez laktozy, bez cukru oraz z certyfikatem BIO sprawi, że każdy znajdzie tu coś, dla siebie.

Chrupkie pieczywo tylko w Lidlu? To mit, bo i w netto pieczywo jest wypiekane na miejscu, a świeży zapach aż unosi się w powietrzu.

4 strategiczne filary w koncepcji 3.0 to:

  • Mocno skandynawski styl widoczny zarówno w wykończeniu, jak i wartościach,
  • Jakość i lokalność - dobre produkty, lokalni dostawcy, świeże dostawy,
  • Kultura osobista i życzliwość pracowników,
  • Minimalizm i prostota, które ułatwiają wykonanie szybkich zakupów.

Netto dociera ze swoim asortymentem w coraz dalsze lokalizacje Polski i stara się dopasować swoją ofertą dla każdego. Kto jeszcze do niedawna przypuszczałby, że Netto znajdzie się chociażby w oraz o tym, że w Lublińcu, gdzie aktualnie znajduje się jeden sklep, przy ul. Cmentarnej 2? A takich mało znanych lokalizacji jest naprawdę sporo. Ile punktów otworzy się w 2020 roku. Takie plany zna za pewno tylko zarząd tej znanej sieci marketów. My życzymy sukcesów w dalszych podbojach, a także zdobycia innych, cennych nagród!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu