Reklama Lubliniec Info

Jaka jest Twoja „Pięta Achillesa”? Teatr po Pracy premierowo!

Teatr po Pracy działający przy Miejskim Domu Kultury przygotowuje swój najnowszy spektakl. Tym razem będzie to obiecana komedia. O czym? O naszych słabościach, o walce z nimi i wszystkich perypetiach, które po drodze zwykle się wydarzają. Premiera „Pięty Achillesa” już 13 lutego!

Przysłowiową piętę achillesową ma każdy z nas – również główny bohater spektaklu - (notabene) Achilles! Wiele już w życiu przeżył, wiele doświadczył. I jemu czasem doskwiera ów słaby punkt! Historia głównego bohatera staje się przyczynkiem do rozważań w ogóle o naszych piętach achillesowych.

Spektakl „Pięta Achillesa” w wykonaniu Teatru po Pracy to ważne tematy podane w lekkiej formie, okraszone piosenkami i scenami wywołującymi salwy śmiechu. To gwarancja dobrej zabawy i powód do niejednej refleksji o życiu.
Oprócz oglądania gry aktorskiej, usłyszymy też wykonania utworów z repertuaru m.in. Domowych Melodii i Freli. Autorką scenariusza i reżyserką jest Agnieszka Raj-Kubat, a za produkcję odpowiada Agata Wożniak-Rybka, dyrektor MDK. Aktorom Teatru po Pracy na scenie towarzyszyć będzie band „Napięcie”.

W Lublińcu Teatr po Pracy ma oddane grono widzów. To za ich sprawą, chwilę po ogłoszeniu premiery zniknęły bilety na premierowy występ artystów. Szybko pojawiły się bilety na drugi termin – ten również w ciągu weekendu został wyprzedany. Dla wszystkich chętnych, by zobaczyć „Piętę Achillesa” mamy jednak dobrą wiadomość – aktorzy Teatru po Pracy wystąpią po raz trzeci już 20 lutego 2020 o godz. 19.00. Bilety dostępne w kasie kina (od 15.00) lub na www.bilety.mdk.lubliniec.pl.

tagi: Lubliniec, powiat lubliniecki, teatr po pracy
2020-01-20 10:52:14 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x