SOFTSHELL Z NADRUKIEM – PRAKTYCZNA WIZYTÓWKA FIRMY

SOFTSHELL Z NADRUKIEM – PRAKTYCZNA WIZYTÓWKA FIRMY

6 lutego 2020, godz. 11:47
Udostępnij: Kopiuj link

Budowanie wizerunku firmy poprzez umieszczenie logo na odzieży to praktyczny sposób na reklamę. Dzięki temu wizytówka Twojej firmy pojawi się nawet w najbardziej nieoczekiwanych miejscach świata, a to otwiera nieograniczone możliwości handlowe.

SOFTSHELL - ALTERNATYWA DLA T-SHIRTÓW
Koszulki, bluzy, czapeczki świetnie nadają się na promowanie swojego biznesu w terenie. Jest to jednak rozwiązanie dość popularne i nie do końca praktyczne. Przede wszystkim dlatego, że są to produkty, których często w naszych szafach jest sporo, co powoduje, że te konkretne pojawią się w terenie sporadycznie, a celem jest przecież pokazanie naszej wizytówki jak najczęściej. Ponadto przez swoją popularność na koszulkach drukuje logo tak wiele firm, że Twoja może zostać w tym gąszczu niezauważona.
I tu otwierają się możliwości dla softshellu z nadrukiem, który można znaleźć pod adresem https://www.odziezdoreklamy.pl/9-softshelle

DLACZEGO SOFTSHELL
Softshell to rodzaj odzieży, po którą sięgnie dosłownie każdy. Niezależnie od trendów mody czy stylu ubierania się, softshell jest bluzą, która z uwagi na swoją nieocenioną praktyczność jest produktem powszechnie używanym. Ponadto to produkt zdecydowanie bardziej unikatowy niż T-shirt, co poprzez umieszczenie na nim logo, daje możliwość bycia dostrzeżonym.

CO TO JEST SOFTSHELL
Softshell to rodzaj bluzy wykonanej z oddychającej i odpornej na wiatr tkaniny. Cechuje się wyjątkową praktycznością. Przede wszystkim, poprzez swoje wysokiej klasy funkcje, zastępuje aż 3 warstwy odzieży. To alternatywa dla bielizny termicznej, polaru i kurtki zewnętrznej. W związku tym świetnie sprawdzi się w okresie wiosennym, jesiennym, a przy odpowiednim dociepleniu, także zimą.
Softshell składa się dwóch lub trzech warstw: zewnętrznego poliestru i wewnętrznego polaru, zapewniającego komfort termiczny, a opcjonalnie także z membrany.

PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE SOFTSHELLU
Po softshell sięgniemy zawsze, kiedy tylko poczujemy chłód. Dotyczy to zarówno niesprzyjającej aury, jak i klimatyzowanych pomieszczeń. Softshell z nadrukiem świetnie sprawdzi się we wszelkiego rodzaju magazynach, w których pracownik narażony jest na przeciąg, w marketach, ale też w firmach, w których pracownik porusza się w terenie lub spędza godziny w klimatyzowanym biurze. Zostanie również doceniony przez klienta, który otrzymany softshell będzie mógł wykorzystać podczas treningu, spaceru z psem, czy wypadu na ryby. To także nierozłączny towarzysz podczas urlopu. Sprawdzi się podczas górskich wycieczek, spacerów nad morzem, leśnych wypadów na grzyby, czy rejsów jachtem. To natomiast zagwarantuje, że logo Twojej firmy na softshellu pojawi się nawet w najbardziej egzotycznych zakątkach świata.

Softshell z nadrukiem to wyjątkowy produkt reklamowy, zarówno dla zaangażowanego pracownika, jak i wymagającego klienta.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu