Twórcze spotkania w Galerii pod Glinianym Aniołem!

Twórcze spotkania w Galerii pod Glinianym Aniołem!

23.01.2020 12:22
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Wygląda na to, że miłośnicy twórczego spędzania czasu, nieraz odwiedzą w lutym Galerię pod Glinianym Aniołem! Oto propozycje warsztatów i spotkań, na których będzie można własnoręcznie wykonać całkiem praktyczne przedmioty!

Po świąteczno-noworocznej przerwie wracają spotkania Pod Dzierganym Aniołem – z nich na pewno ucieszą się wielbiciele szydełkowania. Już 21 lutego ze 100 metrów sznurka (który należy zabrać ze sobą), przy użyciu szydełka, powstaną okrągłe podkładki na stół! Warsztaty poprowadzą Anna Wysłucha oraz Sabina Gajda. Wstęp jest bezpłatny, ale oczywiście – obowiązują zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem – telefonicznie lub osobiście, po godzinie 15.00.

Dla tych, którzy z szydełkiem nie mają po drodze, mamy inną propozycję. W ramach cyklu Akademia Kreatywności uczestnicy będą wykonywać poduszki-węzły! To hit dekoratorski z ostatnich miesięcy. Taka poduszka wykonana samodzielnie doda uroku i szyku każdemu wnętrzu. Koszt uczestnictwa/materiałów niezbędnych do jej wykonania to 60 zł. Warsztaty odbędą się 28 lutego w Galerii pod Glinianym Aniołem, jednak zapisy przyjmujemy do 16 lutego! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia galerii w celach zapisowych.

Przypominamy, że obcować z rękodziełem w Galerii pod Glinianym Aniołem – przy kawie i pysznej szarlotce – można każdego dnia, od 15.00 do 21.00. Zapraszamy!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu