Reklama Lubliniec Info

Spotkanie z Krystyną Dajką

We wtorkowe popołudnie 28 stycznia w Lubitece odbyło się spotkanie z Panią Krystyną Dajką połączone z wykładem "ZDROWE ODŻYWIANIE TO ŻYCIE BEZ CHORÓB I ŹRÓDŁO DŁUGOWIECZNOŚCI". Pani Krystyna jest dyplomowanym dietetykiem, promotorką zdrowych nawyków żywienia, autorką bestsellerowego "Postu Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej. 

Jak skutecznie oczyścić ciało i ducha” oraz „Dieta długowieczności”. Przedstawiła zasady postu Daniela, opowiedziała o spektakularnych efektach jego działania, o jego wpływie na zdrowie. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się także, czym jest zdrowe odżywianie, jakie produkty dobrze wpływają na kondycję naszego organizmu, a których unikać. Powinniśmy dążyć do tego, żeby pokarm, który spożywamy służył naszemu zdrowiu, a nie odwrotnie. Spotkanie było bardzo ciekawe i inspirujące, czas upłynął zbyt szybko, pozostawiając uczucie niedosytu. Dziś obiecujemy, że nie było to ostanie spotkanie. Na kolejne zapraszamy już 31 marca o godz. 17.00.

tagi: Kultura, Lubliniec, biblioteka, lubiteka
2020-02-06 08:50:25 Katarzyna Lubosz MPBP w Lublińcu

Galeria: Spotkanie z Krystyną Dajką - styczeń 2020

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x