Spotkanie z Krystyną Dajką

Spotkanie z Krystyną Dajką

6 lutego 2020, godz. 8:50
Katarzyna Lubosz MPBP w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

We wtorkowe popołudnie 28 stycznia w Lubitece odbyło się spotkanie z Panią Krystyną Dajką połączone z wykładem "ZDROWE ODŻYWIANIE TO ŻYCIE BEZ CHORÓB I ŹRÓDŁO DŁUGOWIECZNOŚCI". Pani Krystyna jest dyplomowanym dietetykiem, promotorką zdrowych nawyków żywienia, autorką bestsellerowego "Postu Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej. 

Jak skutecznie oczyścić ciało i ducha” oraz „Dieta długowieczności”. Przedstawiła zasady postu Daniela, opowiedziała o spektakularnych efektach jego działania, o jego wpływie na zdrowie. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się także, czym jest zdrowe odżywianie, jakie produkty dobrze wpływają na kondycję naszego organizmu, a których unikać. Powinniśmy dążyć do tego, żeby pokarm, który spożywamy służył naszemu zdrowiu, a nie odwrotnie. Spotkanie było bardzo ciekawe i inspirujące, czas upłynął zbyt szybko, pozostawiając uczucie niedosytu. Dziś obiecujemy, że nie było to ostanie spotkanie. Na kolejne zapraszamy już 31 marca o godz. 17.00.

Galeria: Spotkanie z Krystyną Dajką - styczeń 2020

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu