Policja poszukuje świadków wypadku

Policja poszukuje świadków wypadku

6 lutego 2020, godz. 11:46
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Lublineccy śledczy prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło 16 stycznia 2020 r. na drodze wojewódzkiej 907 między Koszęcinem a Boronowem. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierujący nieustalonym samochodem osobowym koloru bordowego lub fioletowego niebezpieczny manewrem doprowadził do wypadku drogowego, w którym poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło 16 stycznia br. około godziny 7.20 na DW 907 pomiędzy Koszęcinem a Boronowem. Jak ustalili śledczy mężczyzna kierujący nieustalonym samochodem osobowym w kolorze bordowym lub fioletowym, na prostym odcinku drogi utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, po którym, z naprzeciwka, prawidłowo poruszał się seat. Kierująca seatem w celu uniknięcia zderzenia najpierw wykonała manewr obronny, a następnie zjechała do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznała 29-letnia kierująca seatem oraz jej 2-letnia pasażerka, natomiast sprawca odjechał z miejsca wypadku nie udzielając pomocy.
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, bądź posiadają informacje co do jego okoliczności, czy też sprawcy pod nr tel. 34 353 22 55.

Galeria: wypadek 2020-01-16

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu