Walentynki z poezją miłosną w kwiaciarni

Lublinieckie Wydawnictwo św. Macieja Apostoła z okazji Dnia Zakochanych zaprasza w sobotę 15 II do kwiaciarnia „Gardenia" (Lubliniec, ul. Powstańców Śląskich 7; obok sklepu NARDEK) na Walentynki z poezją miłosną.

W godzinach otwarcia kwiaciarni 8:00-14:00 red. Edward Przebieracz każdej osobie, która w tym dniu dokona zakupu i będzie sobie tego życzyć - przeczyta wiersz o tematyce miłosnej (zarówno z twórczości własnej jak i innych autorów, również z Pisma Świętego). Ponadto każda osoba dokonująca zakupu będzie nie tylko mogła wybrać sobie bezpłatnie jedną z wystawionych książek o tematyce miłosnej (wydanych przez Wydawnictwo św. Macieja Apostoła jak i przez wydawnictwa inne), ale również wziąć udział w losowaniu nagrody głównej: bonu o wartości 100 zł na zakupy w kwiaciarni „Gardenia". Dodatkowo na pierwszych klientów dokonujących tego dnia zakupu w kwiaciarni czekają drobne upominki: figurka „Anioł niesienia miłości”, film DVD „Miedzy piekłem a niebem” oraz 3 serduszkowe świece zapachowe. Z red. Edwardem Przebieraczem, autorem 5 tomików wierszy, będzie również można porozmawiać nie tylko o poezji, o sztuce pisania wierszy, ale również o wydaniu swego tomiku czy innej książki w Wydawnictwie św. Macieja. Zapraszamy!

tagi: Kultura, Edward Przebieracz
2020-02-11 08:31:28 nadesłane: Wydawnictwo św. Macieja Apostoła

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x