300 wniosków w programie Słoneczny Lubliniec 2020

300 wniosków w programie Słoneczny Lubliniec 2020

19 lutego 2020, godz. 9:35
Udostępnij: Kopiuj link

Do końca zeszłego tygodnia mieszkańcy Lublińca mogli składać oświadczenia o dalszej chęci wzięcia udziału w programie Słoneczny Lubliniec 2020 - złożono 300 wniosków z 515 uprawnionych.

Przypomnijmy, że do tegorocznego programu mogły wziąć udział gospodarstwa domowe, które w 2017 roku przystąpiły do pierwszej, nieudanej edycji (ze względu na brak otrzymanej dotacji) programu Słoneczny Lubliniec i zleciły wykonanie dokumentacji technicznej. W skali całego miasta było to 515 rodzin. W edycji "2020" złożono 300 wniosków.

W najbliższych tygodniach zostaną przeprowadzone wizje lokalne w terenie, czy przeliczenie (zaktualizowanie) mocy instalacji fotowoltaicznej na podstawie rachunków. Najpóźniej w kwietniu miasto będzie znało koszty projektu oraz szacunkowy procentowy udział dotacji. Ostateczny udział dotacji poznamy po rozstrzygnięciu przetargu na dostawę i montaż instalacji. Przewidywany termin realizacji jest na lata 2021-2022.

foto: Spotkanie ws. programu Słoneczny Lubliniec 2020 z mieszkańcami

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu