„Kobieta na zamówienie” – kolejna komedia teatralna w MDK!

O jakiej kobiecie marzy każdy mężczyzna? O kobiecie idealnej! Ale czy taka w ogóle istnieje? Zapraszamy na teatralną komedię „Kobieta na zamówienie”! Na scenie zobaczymy Jacka Kawalca, Dariusza Niebudka oraz Beatę Zarembiankę. 1 kwietnia scena MDK znowu zamieni się w scenę teatralną! To nie prima aprilis! Po raz kolejny zapraszamy na sztukę z udziałem Dariusza Niebudka, który „zakochał się” w lublinieckiej publiczności przy okazji ostatniego występu w sztuce „Mąż mojej żony”. Tym razem powraca w innym składzie aktorskim, ale z równie śmieszną komedią!

Bill nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona – niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet. Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę później niewinny prezent puka do drzwi... Cóż rzec – trzeba uważać o czym się marzy!

Zapraszamy na teatralną ucztę!

Bilety w cenie 60 zł w kasie kina oraz na przez internet (tutaj)

tagi:
2020-02-20 12:26:30 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x