XIII Konkurs na Świąteczną Pisankę

XIII Konkurs na Świąteczną Pisankę

24.02.2020 11:07
Czytanie treści strony dostępne

Chociaż wydaje się, że dopiero co obchodziliśmy święta Bożego Narodzenia, na horyzoncie już pojawia się Wielkanoc. A z nią – konkurs plastyczny na pisankę.

Pisanka wydaje się być nieodłącznym elementem wiosennych świąt . Polska kultura i tradycja poświęca jej szczególnie dużo uwagi – w końcu mamy pięknie zdobione kraszanki, oklejanki, nalepianki… Każdy region ma w zasadzie swój pomysł na dekorowanie jajek, które później znajdą się w wielkanocnym koszyku.

Dbając o tradycje związane z okresem Świąt Wielkanocnych już po raz XIII Miejski Dom Kultury w Lublińcu organizuje konkurs na świąteczną pisankę. Konkurs kierowany jest do wszystkich kategorii wiekowych, a pracę można wykonać w dowolnej technice – pamiętając o jej odpowiednim zabezpieczeniu. Niezbędne formularze konkursowe dostępne są na stronie www.mdk.lubliniec.pl

Pisanki należy dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury do 20 marca 2020 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 6 kwietnia w MDK.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu