Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

27 lutego 2020, godz. 9:40
Udostępnij: Kopiuj link

Wojskowy Klub Biegacza META Lubliniec zaprasza do udziału w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym na dystansie 1963 metrów.

Zawody odbędą się w najbliżdzą niedzielę 1 marca 2020. Start biegu zaplanowano na godz. 11:00 przed bramą Jednostki Wojskowej Komansodów. Biuro zawodów czynne od godziny 10:20. Start w zawodach bezpłatny.

Informacja techniczna od Organizatora:
Formalności zminimalizowane do absolutnego minimum by przeprowadzić klasyfikację. W budynku klubu JWK odbieracie numer i wypełniacie przytwierdzoną do niego karteczkę. Kartki będą zrywane za metą w celu ustalenia kolejności, a numer na podstawie zdjęć do dodatkowej weryfikacji. Po przekroczeniu mety przechodzimy w kolejności wbiegnięcia do miejsca gdzie karteczki będą zrywane a wy otrzymacie dyplom i krówkę komandosa. Pierwsze 50 osób będzie mogło wybrać na pamiątkę biegu, koszulkę lub medal. Pierwsze trzy osoby (M i K) otrzymają trofeum i nagrody książkowe. W biurze zawodów będą dostępne materiały promocyjne do pobrania.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu