Czy do wakacji zdążę nauczyć się języka angielskiego? Skorzystaj ze szkoły językowej

Podczas wakacji planujesz zagraniczny wyjazd? Chciałbyś zobaczyć i zwiedzić nowe miejsca, spełnić marzenia o romantycznym wieczorze pod Wieżą Eiffla lub też spacerze po Hyde Park w Londynie? W każdym europejskim państwie, ale też na innych kontynentach najbardziej rozpowszechnionym językiem jest angielski. W Polsce uczymy się go w szkole, na studiach i…w szkołach językowych. Niektórzy, najbardziej zmotywowani, próbują samodzielnej nauki, korzystając z dostępnych materiałów. Masz jeszcze czas, żeby udoskonalić swój angielski. Szkoła językowa to doskonała opcja zarówno dla osób na poziomie podstawowym, jak też zaawansowanych.

Poziom dostosowany do Twoich potrzeb i wykwalifikowana kadra

Szkoła językowa jest miejscem, które ma ofertę przystosowaną dla każdego niezależnie od poziomu zaawansowania językowego. Dzięki temu każdy ma szansę rozpocząć lub kontynuować naukę. Zajęcia przeprowadzane są w małych grupach, co pozwala nauczycielowi każdemu poświęcić więcej uwagi. Ponadto lekcje są połączeniem teorii i praktyki, z większym zaakcentowaniem roli, jaką odgrywają mówienie i komunikacja. Możliwy jest też wybór przyspieszonych kursów, dzięki którym nawet w kilka tygodni jesteśmy w stanie osiągnąć potrzebny nam poziom i swobodnie porozumiewać się z innymi za granicą.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, co zapewnia wysoki standard prowadzonych zajęć. Lektorzy mają doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak też w komunikacji w innym języku. Są to ludzie, których znajomość języka angielskiego potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami. Mają oni nie tylko wiedzę, ale również potrafią ją skutecznie przekazywać, stosując odpowiednie, sprawdzone, innowacyjne techniki. Ucząc się samodzielnie, nie mamy możliwości rozmowy z drugą osobą w języku angielskim, nie zawsze też wiemy, co robimy nieprawidłowo, a także, co wymaga wzmocnienia i poprawy.

Przełamujemy barierę językową

Jest to jedna z ważnych zalet szkoły językowej. Bariera językowa jest najczęściej pojawiającą się trudnością podczas całego procesu nauki. Czasami znamy dużo słów i wyrażeń, jesteśmy zaznajomieni z gramatycznymi zasadami, które potrafimy wykorzystać np. podczas testów pisanych. Inaczej jest w trakcie rozmowy, mamy problem, aby się otworzyć na drugiego człowieka, obawiając się, że nie zostaniemy zrozumiani lub my nie zrozumiemy jego. Wyjeżdżając za granicę na wakacje, będziesz niejednokrotnie musiał zapytać o drogę, poprosić o wodę w sklepie, zamówić obiad w restauracji lub po prostu zameldować się w hotelu. Potrzebujesz więc zarówno znać język angielski, jak też mieć swobodę jego używania w wielu sytuacjach codziennych. Podczas zajęć w szkole językowej będziesz miał okazję porozmawiać po angielsku na różne tematy. Przekonasz się, że potrafisz porozumieć się z drugim człowiekiem i nawet jeżeli nie znasz konkretnego słowa czy też gramatycznie nie zawsze zdanie jest poprawne, zostaniesz zrozumiany.

Nauka w szkole językowej to też doskonała okazja, aby nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie. Może najbliższe wakacje spędzisz z nowo poznanymi ludźmi…?

Poznaj szkołę językową: https://sjo.czest.pl/

tagi:
2020-03-02 08:22:47

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x