Standy i displaye - idealne rozwiązania na targi

Standy i displaye - idealne rozwiązania na targi

3 marca 2020, godz. 12:50
Udostępnij: Kopiuj link

Obecnie w dobie ogromnej konkurencji na rynku, zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i firmy o międzynarodowym zasięgu prześcigają się w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, aby przyciągnąć do siebie klientów. Doskonałym miejscem na zdobycie nowych klientów są targi wystawiennicze, jak również różne formy reklamy zewnętrznej. Jeśli chcesz perfekcyjnie przygotować stoisko na targi, warto poznać najnowsze możliwości systemów zabudowy targowej oraz możliwości prezentacji ulotek i broszur. Warto zadbać o każdy szczegół i przygotować stoisko targowe w taki sposób, aby wyróżniało się z pośród wszystkich innych oraz, aby zachęcało do zainteresowania się produktami bądź usługami firmy.

 

Najlepsze rozwiązania na targi - standy i displaye

Przed konferencją, targami branżowymi czy innymi formami aktywności przedsiębiorstwa związanymi z promocją produktów czy usług warto przygotować odpowiednie nośniki reklamy, który zapewnią większą uwagę i zainteresowanie potencjalnych odbiorców. Wysokiej klasy rozwiązania – standy i displaye reklamowe wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na zmienne warunki atmosferyczne – opady czy promieniowanie UV. Ponadto są to rozwiązania nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz także stabilne i trwałe, gdyż osadzone na metalowej podstawie.

Uniwersalne standy na targi i ekspozycje

Nowocześnie zaprojektowane standy reklamowe o oryginalnej formie przyciągają uwagę w miejscach takich jak targi, kiermasze czy sklepy o wielkiej powierzchni. Warto mieć świadomość tego, że w miejscach, gdzie znajdziemy tysiące wystawców albo setki produktów, nie mamy szansy wyróżnić się bez oryginalnych sposobów ekspozycji. Dlatego właśnie warto wybrać innowacyjne, atrakcyjne rozwiązania - standy reklamowe na broszury, ulotki i katalogi czy inne materiały reklamowe POS. Elastyczne i uniwersalne rozwiązania, m.in. standy zewnętrzne i wewnętrzne znajdziesz na stronie producenta - https://brooklyn.pl/katalog-produktow/standy-reklamowe-zewnetrzne/.

Uniwersalne elementy zabudowy targowej - standy wewnętrzne

Producent standów reklamowych przykłada ogromną wagę do nowoczesnych i elastycznych rozwiązań. Możemy wyróżnić standy jedno oraz dwustronne, a także totemy. Do najbardziej popularnych standów wewnętrznych należą mega i fotościanki, trójścienne, czworościenne i prostokątne totemy. W ofercie znajdziesz również różnego rodzaju standy: stand’ard, stand’up, big stand, vertical, vertical dwustronny, fotostand eco. Oddzielnym elementem reklamowym wyróżniającym się na targach jest żagiel. Warto również zapoznać się z bogatą ofertą stojaków ekspozycyjnych.

Standy reklamowe - idealne rozwiązanie na targi

W niektórych miejscach, gdzie jest intensywny ruch, przy bramach wjazdowych lub wejściach doskonale sprawdza się reklama zewnętrzna. Okazuje się, że jest tak samo ważna, jak reklama wewnętrzna. Do zewnętrznych form reklamowych należą m.in. stojaki reklamowe, dostępne w wersji jedno albo dwustronnej w zakresie nadruku grafiki, a także atrakcyjne wizualnie potykacze zwracające uwagę zaskakującym kształtem i kolorem. Po takie rozwiązania coraz częściej sięgają zarówno małe firmy, jak i wielkie przedsiębiorstwa, różne instytucje, uczelnie czy właściciele małych sklepów. Dużą popularnością cieszą się dwustronne standy zewnętrzne, które ustawione w dowolnym miejscu znakomicie spełniają swoją funkcję. Standy z dwustronną grafiką to praktyczne i bardzo efektowne nośniki reklamowe. Dwustronne grafiki pozwalają na stworzenie urozmaiconego przekazu, a każda z eksponowanych grafik może być inna. Producent rekomenduje dwa rodzaje tych rozwiązań: standy ze stabilną podstawą pod obciążenie płytą chodnikową lub ze specjalnie wyprofilowanymi nogami.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu