MDK odwołuje wszystkie imprezy z pierwotnym terminie

W związku z występowaniem koronowirusa w Polsce, Miejski Dom Kultury podjął decyzję o odwołaniu nadchodzących imprez w pierwotnym terminie. 

Informacja prasowa otrzymana od MDK Lubliniec:

Drodzy odbiorcy wydarzeń Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu!
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce podejmowane są różne środki ostrożności – kontrole sanitarno-epidemiologiczne na granicach, kwarantanny. Działania nie omijają instytucji kultury.

Zgodnie z najnowszymi postanowieniami odwoływane są wszystkie imprezy masowe, które miały się odbyć w Polsce. Z naszej perspektywy nie ma jednak znaczenia, czy zagrożenie dotyczy 10 osób czy 1000. W trosce o uczestników wydarzeń organizowanych przez MDK podjęliśmy trudną – ale konieczną – decyzję, o przeniesieniu najbliższych imprez. Nie odbędzie się więc VI Lubliniecka Gala „Być kobietą” (12.03), spektakle Teatru po Pracy (11.03 i 25.03).

Chociaż na ten moment w Lublińcu ani okolicy nie zostały potwierdzone żadne przypadki zachorowań, przyjmujemy zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Liczymy na zrozumienie dla tej decyzji.

O nowych terminach tych wydarzeń będziemy informować na naszej stronie www oraz Facebooku. Jednocześnie informujemy, że bilety na spektakl Teatru po Pracy nie tracą ważności – będą obowiązywały dla nowych wyznaczonych terminów.
Sytuacja jest dynamiczna. O decyzjach w sprawie pozostałych wydarzeń będziemy informować
na bieżąco na Facebooku i stronie www.

aktualizacja 11.03.2020 godz. 12:46:

Zwroty biletów zakupionych przez internet są możliwe po napisaniu maila na adres: kino@mdk.lubliniec.pl bez wizyty w MDK.
Bilety zakupione w kasie będzie można zwrócić po 25 marca w kasie MDK.
Zakupione na spektakle Teatru po Pracy bilety zachowują ważność, o nowym terminie poinformujemy wkrótce.
Planujemy je na wrzesień 2020, tak samo jak odwołaną Galę kobiet i koncert Kuby Sienkiewicza.


tagi:
2020-03-10 14:46:34 MDK Lubliniec

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
redakcja 2020-03-11, 12:48:46

Dopytaliśmy i uzupełniliśmy treść

  Zgłoś komentarz

Monika 2020-03-10, 18:51:51

Zwrot biletu
Jaka jest procedura zwrotu biletów na spektakl Teatru po Pracy.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x