Konkurs Plastyczny na Świąteczną Pisankę – nowa odsłona!

Konkurs Plastyczny na Świąteczną Pisankę – nowa odsłona!

30.03.2020 11:02
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

XII Konkurs Plastyczny na Świąteczną Pisankę Wielkanocną z całą pewnością przejdzie do historii. Nie chcemy go odwoływać, a niewątpliwie sytuacja zmusza nas do tego, by mocno zmienić dotychczasowy przebieg konkursu. Oto „nowa wersja” konkursu!

Zapraszamy WSZYSTKICH – bez względu na wiek – do przygotowania konkursowej pisanki w dowolnej technice plastycznej. Niech w naszych domach, mimo wszystko, pojawi się nieco świątecznej atmosfery! A jaka może być pisanka? Malowana, wyklejana, przestrzenna, płaska… – ogranicza Was tylko wyobraźnia. Kiedy już wykonacie swoją świąteczną pisankę – zróbcie jej zdjęcie i prześlijcie na adres: kontakt@mdk.lubliniec.pl , dodając informację o imieniu twórcy i jego wieku oraz informacje o technice, w jakiej praca jest wykonana. Termin nadsyłania zdjęć prac konkursowych to 5 kwietnia!

Co dalej?
6 kwietnia na naszym MDKowym Facebooku rozpocznie się głosowanie! To „świat” wybierze 3 pisanki, których autorów my nagrodzimy. Głosowanie trwa od 6 do 10 kwietnia (godzina 12.00). Od razu uprzedzamy pytania – można głosować na kilka prac. 

3 prace, które zdobędą najwięcej „lajków”, serduszek i innych reakcji zostaną nagrodzone. Będziemy się kontaktować z autorami/opiekunami/rodzicami twórców w sprawie przekazania nagród indywidualnie.

Informacje organizacyjne
W związku ze zmianą formy przeprowadzenia XIII Konkursu Plastycznego na Świąteczną Pisankę Wielkanocną – nie odbędzie się tradycyjne spotkanie jury i przyznawanie nagród w poszczególnych kategoriach. Przesłanie zdjęcia pracy i głosowanie na Facebooku to jedyna forma przeprowadzenia tego konkursu.

Przesłanie zdjęcia pisanki na wyżej wskazany adres jest równoznaczne ze zgodą na udział w konkursie, podpisanie opublikowanego na FB zdjęcia imieniem oraz wiekiem twórcy, a także – kontakt mailowy pracownika w sprawie ewentualnej nagrody. Informacje przesłane na adres kontakt@mdk.lubliniec.pl będą przechowywane do 30 kwietnia.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu