Spektakle w MDK - nowe terminy

Spektakle w MDK - nowe terminy

01.04.2020 10:11
Czytanie treści strony dostępne

Miejski Dom Kultury w Lublińcu podał nowe daty spektakli: "Szalone nożyczki" oraz "Kobieta na zamówienie", które miały odbyć się w ostatnich tygodniach, ale ze względu na ogłoszenie stanu epideminczego nie odbyły się w pierwotnym terminie. 

Spektakl „Szalone nożyczki” zostaje przeniesiony na 29 listopada. Bilety zakupione na 21 marca zachowują ważność.

Spektakl „Kobieta na zamówienie” zostanie przeniesiony na 14 października. Zakupione bilety zachowują ważność. Możliwość zakupu pozostałych biletów na nowy termin będzie możliwa wkrótce.

Zwroty biletów
Dla osób, które chcą oddać bilety na spektakle lub seanse w Kinie „Karolinka”, mamy dwie ścieżki zwrotu:

  • bilety zakupione przez Internet: prosimy o wysłanie na adres kino@mdk.lubliniec.pl informacji o chęci zwrotu biletu –w treści wiadomości prosimy o podanie numeru paragonu i informacji o wydarzeniu (Jakie wydarzenie? W jakim terminie? Na którą godzinę?)
  • bilety zakupione w kasie kina: zwroty będą dokonywane w kasie kina po 13 kwietnia. Prosimy by z biletami do tego czasu nie przychodzić do MDK. Zgodnie z rekomendacjami – unikajmy miejsc, w których jest dużo ludzi.

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu