Czy wróżby online mówią prawdę? Sprawdźmy to!

Czy wróżby online mówią prawdę? Sprawdźmy to!

9 kwietnia 2020, godz. 16:11
Udostępnij: Kopiuj link

Zastanawiałeś się kiedyś, czy wróżby internetowe rzeczywiście się sprawdzają? Jeszcze przed wprowadzeniem tych usług do internetu, ze względu na ich niezwykłe możliwości, wielu ludzi głowiło się nad pytaniem o ich wiarygodność. Poszukiwanie odpowiedzi czyni z nas myślących ludzi, dlatego postanowiliśmy zweryfikować, jak działają wróżby online. Aby jak najlepiej zrozumieć ich zasadność, powinniśmy przyjrzeć się trzem ważnym kwestiom - sposobie działania wróżby na odległość, zadaniom wróżki, które stawia przed nią wróżenie online, oraz z życia wziętym doświadczeniom specjalistów ezoteryki.
 

Jak działa wróżenie online?

Wróżby online tak samo jak te tradycyjne, wykonywane przy bezpośrednim kontakcie wróżki z pytającym, wymagają nawiązania więzi energetycznej. To właśnie dzięki niej doświadczony ezoteryk może z pomocą takich narzędzi jak między innymi karty tarota, czy astrologia, zajrzeć w historię i prognozowaną przyszłość osoby, która szuka porady. Pod tym kątem wróżenie online nie różni się w żaden sposób od tradycyjnego - wymiana energii jest konieczna, aby wróżby były wiarygodne, a przekaz niezakłócony.

Najwięcej wątpliwości pojawia się jednak w sprawie nawiązania więzi energetycznej bez osobistego spotkania z wróżką. Oczywiście przy kontakcie bezpośrednim nawiązanie takiej więzi będzie szybsze, jednak dla wprawionego ezoteryka również przez telefon, czat, czy nawet wiadomość mailową nie będzie to problem. Wniosek jest prosty - osobiste spotkanie ułatwi wymianę energii między wróżką a pytającą osobą, jednak wybierając doświadczoną wróżkę, wróżby online będą mieć dokładnie taką samą wiarygodność.

Wróżenie online - co robi wróżka?

Wszystkie wróżby wymagają od ezoteryka doświadczenia, ponieważ niezależnie od tego, czy głównym jego zajęciem jest tarot, astrologia, czy na przykład wahadełko, wyniki wróżby muszą zostać wprawnie zinterpretowane. Dla wróżki i wróżby online i te praktykowane przy osobistych spotkaniach nie różnią się znacznie między sobą. Wykonuje ona te same czynności i w identyczny sposób odpowiada na pytania, z tą jedynie różnicą, że ma ona ograniczony kontakt z osobą pytającą.

Kontaktując się z wróżką przez internet lub telefon, spodziewaj się na początek kilku pytań na swój temat. Najczęściej wystarczy Twoje imię i data urodzenia, która już pozwoli ezoterykowi mieć wgląd we wskazówki zawarte w numerologii. Astrologia będzie wymagała zaczerpnięcia wiedzy z zodiakalnych znaków, a także odniesienia się do aktualnego ustawienia ciał niebieskich. Tarot może odpowiedzieć na konkretne pytanie, jednak może on również wskazać szerszy zakres odpowiedzi obejmujący rozwój duchowy, przeszłość człowieka, jak i drobne elementy życia, które na co dzień zostają przez niego mimowolnie niezauważone.

Wróżka stara się zawsze dobrać najlepszą możliwą metodę, która sprawi, że wróżby online w konkretnym przypadku przyniosą oczekiwane odpowiedzi i tym samym powiększą świadomość pytającego. Świadcząc takie usługi na odległość, specjalista może sobie pozwolić na większą swobodę co do miejsca i czasu swojej pracy, nie zmieniając przy tym jej charakteru.

Wróżby online i doświadczenia z życia wzięte

Po zapytaniu doświadczonej wróżki pracującej w jednym z największych internetowych portali ezoterycznych o jej wskazówki, które przydać się mogą każdemu, kto szuka porady w sieci, od razu wspomina ona o współpracy. Jeśli chcesz być całkowicie pewien, że Twoja wróżba się sprawdzi, powinieneś przede wszystkim zaufać specjaliście, którego wybrałeś. Wróżki radzą, aby szczególnie pamiętać o tym, że:

  • Silne emocje mogą zakłócać przekaz. To oczywiste, że w sytuacjach nagłych poszukujesz jak najszybszych odpowiedzi. Czasem warto jednak poczekać, aż pierwsze emocje opadną i dopiero z poukładanymi myślami zwrócić się po poradę.
  • Wielu ludzi boi się, że wróżby online potwierdzą ich najgorsze przypuszczenia. Pamiętaj jednak, że jeżeli będziesz czuł się sparaliżowany ze strachu, zamkniesz się energetycznie na specjalistę, który poszukuje odpowiedzi w Twoim imieniu i mogą one wówczas nie oddawać całkowicie Twojej sytuacji.
  • Ustal priorytety spraw, o które chcesz zapytać. Jeżeli coś wyjątkowo silnie zajmuje Twoje myśli, nie będziesz w stanie w pełni skupić się na zadaniu pytania na inny temat.
  • Tarot, czy jakiekolwiek inne wróżby online, mają pokazać Ci dalszą część drogi, którą aktualnie zmierzasz. Jeżeli zmienisz kierunek, możesz dojść w zupełnie inne miejsce niż to, które uprzednio wskazały Ci karty.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu