MDK w prestiżowym programie Narodowego Centrum Kultury

MDK w prestiżowym programie Narodowego Centrum Kultury

23.04.2020 10:11
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Miejski Dom Kultury w Lublińcu dostał się do prestiżowego programu Narodowego Centrum Kultury „Zaproś nas do siebie”. Spośród setek zgłoszeń organizatorzy wybrali 16 instytucji (w tym oczywiście MDK), których pracownicy przez najbliższe miesiące będą wymieniać się doświadczeniami, planować i szkolić się pod okiem specjalistów.

Pierwsze spotkanie przedstawicieli instytucji miało się odbyć na początku kwietnia. I… odbyło się – w nieco innej formie. Dzięki możliwościom, które dają technologie na wideokonferencji spotkali się przedstawiciele domów i ośrodków kultury z różnych zakątków Polski. MDK reprezentowany był m.in. przez dyrektor – Agatę Woźniak-Rybkę.

Cały program „Zaproś nas do siebie” opiera się o spotkania, szkolenia i wizyty studyjne. Nikt chyba nie spodziewał się, że zamiast odwiedzin i spotkań „twarzą w twarz” przyjdzie rozpoczynać współpracę od spotkania online. Ważne jednak, że zamiast całkowitego zawieszenia programu – jego organizatorzy i uczestnicy dostosowują się do sytuacji. Instytucje – również Miejski Dom Kultury w Lublińcu – będą otrzymywać konkretne zadania do zrealizowania. Tak, by w końcu przy realnym spotkaniu, ruszyć z pełną parą do działania z Narodowym Centrum Kultury.

Trzymajcie kciuki za ekipę z MDK!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu