Odpowie za posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu lublinieckiego pod zarzutem posiadania znacznych ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu stróże prawa znaleźli marihuanę i amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie funkcjonariusze lublinieckiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 38-letniego mężczyznę pod zarzutem posiadania znacznych ilości środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci odnaleźli marihuanę, amfetaminę oraz przyrządy służące do przerobu zabronionych substancji.

Z zabezpieczonych przez śledczych substancji można było przygotować ponad 900 działek dilerskich narkotyku. W czynnościach prowadzonych na terenie jednej z miejscowości powiatu lublinieckiego brał udział policyjny pies wyszkolony do wykrywania zapachu narkotyków z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Zatrzymany 38-latek został przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Lublińcu, gdzie usłyszał zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.

tagi:
2020-05-14 08:21:11 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x