Sukces maturzystki z ZSOT

Sukces maturzystki z ZSOT

18.05.2020 12:47
ZSOT - Partner Lubliniec Info
Czytanie treści strony dostępne

Stowarzyszenie Cognitis ogłosiło wyniki XI edycji ogólnopolskiego konkursu Talent za Talent. Miło nam poinformować, że w gronie 24 finalistów z całej Polski znalazła się Julia Wieczorek – tegoroczna maturzystka z klasy menadżerskiej liceum ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych.

Konkurs skierowany był do uczniów ostatnich klas szkół średnich, którzy w trakcie swojej edukacji przedmaturalnej wykazali się aktywnością, zaangażowaniem społecznym oraz naukowym, jak też umiejętnościami przywódczymi i kompetencjami matematycznymi. 

Pierwszy etap trwał od 15 marca do 30 kwietnia. Zadaniem uczestników było przygotowanie formularza doświadczeń oraz wskazanie swoich cech charakteru, które wpływają na kształt podejmowanych przez nich działań w życiu codziennym. W następnym etapie najlepsi liderzy spotkają się w Warszawie na wydarzeniu, podczas którego sprawdzane będą ich umiejętności podejmowania inicjatywy oraz przewodzenia i angażowania się w prace grupy. Gala finałowa ogólnopolskiego konkursu Talent za Talent odbędzie się w siedzibie Ministerstwa Edukacji Narodowej, jednak jego termin nie jest jeszcze znany z powodu sytuacji epidemiologicznej w Polsce.
Warto zaznaczyć, że konkurs objęty jest honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, jak również patronatem wielu prestiżowych uczelni: min. Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Wrocławskiej oraz patronatem medialnym miesięcznika "Perspektywy".
- Patronaty znamienitych uczelni umożliwią naszej laureatce udział ciekawych projektach i kształtowanie swoją przyszłości, zdobywanie kolejnych doświadczeń i osiągnięć, które korzystnie wpływają na rozwój kariery zawodowej - mówi opiekunka uczennicy, matematyczka z ZSOT, Grażyna Kaczorowska.

Trzymamy kciuki za dalszy udział Julii w projekcie i życzymy powodzenia!

Komentarze

Mirosław 2020-05-19, 13:38:04
Zgłoś
Gratulacje ogromnego potencjału
Gratuluję! Dobrze, że mamy wśród ludzi osoby, które kreują swoją przyszłość! Ogromny potencjał. Jestem pewny, że jeszcze usłyszymy o Julii i to na wielką skalę!
Mirosław 2020-05-19, 13:37:03
Zgłoś
Gratulacje ogromnego potencjały
Gratuluję! Dobrze, że mamy wśród ludzi osoby, które kreują swoją przyszłość! Ogromny potencjał. Jestem pewny, że jeszcze usłyszymy o Julii i to na wielką skalę!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu