Reklama Lubliniec Info

Urząd Miejski otwarty dla mieszkańców

Urząd Miejski w Lublińcu informuje, że od 1 czerwca 2020 r. przywraca normalne godziny pracy urzędu oraz przyjmowanie petentów. Przeczytaj pełny komunikat.

Szanowni Mieszkańcy!
Uprzejmie informujemy, iż od dnia 01.06.2020 r. przywraca się godziny pracy Urzędu Miejskiego w Lublińcu określone w Regulaminie Pracy Urzędu Miejskiego w Lublińcu tj. od godz. 7.30 do godz. 15.30.
Obsługa mieszkańców odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi zasadami określonymi dla stanu epidemii tj. w budynku Urzędu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, natomiast w pokoju biurowym może być obsługiwana tylko jedna osoba.
Dane kontaktowe do poszczególnych wydziałów Urzędu Miejskiego pozostają bez zmian i są dostępne na stronie internetowej www.lubliniec.eu.
APELUJEMY, ABY DALEJ W OKRESIE STANU EPIDEMII KORZYSTAĆ PRZEDE WSZYSTKIM Z FORM KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB INTERNETOWEGO tj.:
• strony internetowej: http://lubliniec.eu - zakładka Załatw sprawę w urzędzie,
• E-Urząd dostępny pod adresem https://lubliniec.eu/index.php/e-urzad.html
• ePUAP dostępny pod adresem https://epuap.gov.pl/wps/portal

UM Lubliniec

tagi:
2020-06-01 12:45:16

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x