Dzień Dziecka – świętujemy mimo wszystko!

1 czerwca to data, obok której nie można przejść obojętnie, bez względu na to jaka jest sytuacja. W końcu to święto wszystkich dzieci! Z tej okazji Miejski Dom Kultury przygotował kilka niespodzianek. Jakich?

Balon dla każdego
W Parku Leśnym, bulwarze Grotowskiego, na lublinieckim rynku i przy MDK 1 czerwca czekały kolorowe balony!
Z okazji Dnia Dziecka każdy, kto czuje się dzieckiem mógł "poczęstować się" balonem z ukrytą w środku zagadką! Wszystkie balony zostały napompowane mechanicznie, a także zostały poddane dezynfekcji. Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Rusza Święto Młodej Sztuki #NaMieście

W poniedziałek, 1 czerwca, wystawy w ramach Święta Młodej Sztuki #NaMieście pojawiły się w Parku Leśnym, na bulwarze Grotowskiego oraz na lublinieckim rynku. Oryginały prac zawisły w nowej witrynie wystawienniczej, czyli... w drzwiach Miejskiego Domu Kultury.
Zapraszamy do oglądania prac młodych artystów, związanych z sekcjami: malarstwa emocjonalnego i plastyki (prowadzenie: Marzena Zając), rękodzieła (prowadzenie: Dorota Swat), ceramiki (prowadzenie: Anna Bałdyga).

Muzyczna pocztówka
Z okazji Dnia Dziecka niespodziankę przygotowali również wokaliści MDK. Oczywiście - nie spotkali się przy tym ani na chwilę!
"Wszystkie dzieci nasze są" to jedna z najsłynniejszych piosenek Majki Jeżowskiej, ale i jeden z tych utworów, które bardzo mocno kojarzą się z 1 czerwca. Co więcej - w humorystyczny sposób zwracają na niezwykle ważne potrzeby i prawa dzieciaków na całym świecie. 

tagi:
2020-06-02 12:48:40 MDK

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x