Charytatywne licytacje i kiermasz ciast dla Pani Anny

Charytatywne licytacje i kiermasz ciast dla Pani Anny

10 czerwca 2020, godz. 8:16
Udostępnij: Kopiuj link

Już 21 czerwca odbędzie się kiermasz ciast, z którego dochód zostaje przekazany na zbiórkę Pani Anny Kopyciok z Lublińca. Jednocześnie trwaja internetowe licytacje, które pomagają finansować nierefundowane leczenie.

Chętnych na pyszny "Box" słodkich ciast (w boxie 4 kawałki ciast- każde inne) zaprasza organizator akcji - Ewelina Kukowka, a dokładnie w niedzielę 21 czerwca 2020 w godzinach 13:00-17:00 na skwer przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu z potwierdzeniem wpłaty cegiełki.

Cegiełka, to minimum 10 zł za jeden box. Cegiełki zbieramy do 19.06 do 23:59, gdyż ilość ciast będzie ograniczona. Ważne, aby wpłaty uwzględniały imię i nazwisko - pozwoli to sprawnie odebrać ciastowy box. Wszystko odbędzie się z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa, higieny, a ciasta będą już wcześniej zapakowane szczelnie do jednorazowych pojemników - zapewnia Organizatorka. Wpłaty na kiermasz ciast kierowane są na specjalną skarbonkę - dostępną tutaj.

Jednocześnie w serwisie społecznościowym Facebook została utworzona grupa, z różnymi licytacjami od mieszkańców, którzy w ten sposób dodatkowo włączają się do wsparcia leczenia Pani Anny, które nie jest refundowane. Bezpośredni link do grupy znajduje się tutaj.

Wesprzeć może każdy. Zbiórka oraz historia Pani Anny znajduje się w portalu siepomaga pod adresem https://www.siepomaga.pl/anna-kopyciok

Komentarze

Z
Zuzia 10 czerwca 2020, godz. 12:59
Zgłoś
pomoc

Kochani mieszkańcy udostępniajcie każdemu i wszędzie. Trzeba pomóc bo dobro wraca, do tej Pani też niech wróci... Każda złotówka to mały krok do celu. Pomagajmy !!!!

J
JH 10 czerwca 2020, godz. 12:19
Zgłoś
zmobilizujmy

sie i należy pomóc tej pani,

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu