Zatrzymany sprawca kradzieży samochodu

Zatrzymany sprawca kradzieży samochodu

15 czerwca 2020, godz. 8:35
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Lublinieccy policjanci zatrzymali mężczyznę w Sierakowie Śląskim miał dokonać kradzieży samochodu osobowego marki Fiat. 23-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu stróże prawa otrzymali 4 czerwca. Z pierwszych ustaleń wynikało, że w nocy z 3 na 4 czerwca br. nieznany sprawca dokonał kradzieży fiata zaparkowanego na ulicy Lublinieckiej w Sierakowie Śląskim. Pojazd od dłuższego czasu był nieużywany, gdyż był przeznaczony do sprzedaży. Stróże prawa rozpoczęli poszukiwania samochodu oraz sprawcy kradzieży.
W sobotę, na terenie kompleksu leśnego w okolicach miejscowości Rędziny skradziony pojazd został odnaleziony, a już we wtorek, wcześnie rano kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec gminy Ciasna. Mężczyzna został zatrzymany w swoim domu, a następnie doprowadzony do lublinieckiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kradzieży pojazdu. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za kradzież fiata grozi mu kara do 5 lat pobawienia wolności.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu