Zatrzymali sprawców kradzieży, przy okazji znaleźli sadzonki marihuany

Zatrzymali sprawców kradzieży, przy okazji znaleźli sadzonki marihuany

16.06.2020 7:27
KPP Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn - mieszkańców powiatu lublinieckiego, podejrzanych o kradzież elektronarzędzi o wartości powyżej 10 tyś. złotych. Stróże prawa odzyskali część skradzionych przedmiotów. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły tygodniu lublinieccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży elektronarzędzi na szkodę firmy z tereny powiatu lublinieckiego. Kryminalni szybko ustalili dane osób podejrzewanych o dokonanie kradzieży, po czym udali się do ich miejsc zamieszkania.
Na terenie gminy Herby zatrzymani zostali dwaj 26-latkowie, natomiast w jednej z miejscowości na terenie gminy Boronów policjanci zatrzymali kolejnego 26-taka oraz 42 letniego mężczyznę.
W wyniku przeszukania lokali należących do sprawców, stróże prawa zabezpieczyli część skradzionego sprzętu, a dodatkowo na terenie posesji należącej do 42-latka znaleziono 17 sadzonek marihuany.
Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, a następnie usłyszeli zarzuty, za które grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Najstarszy z zatrzymanych dodatkowo odpowie przed sądem za uprawę konopi innych niż włókniste.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu