Pokaz kaskaderów filmowych w Lublińcu - do wygrania bilety

Pokaz kaskaderów filmowych w Lublińcu - do wygrania bilety

19 czerwca 2020, godz. 14:19
Udostępnij: Kopiuj link

Po bardzo udanym sezonie 2019 czas na kolejną dawkę emocji w 2020!!! Zapraszamy na jeszcze lepszą i większą imprezę ekstremalną w wykonaniu najlepszych europejskich kaskaderów filmowych.
Ryk silników, kraksy mniejsze i większe oraz podniecony tłum robi wrażenie!!! Zresztą, zobaczcie nas w Lublińcu na targowisku przy ul. Targowej 24 i 25 czerwca o godzinie 19:00, żeby się o tym przekonać!

Zapiszcie datę w kalendarzach i koniecznie widzimy się na jeszcze większym wydarzeniu!!
Emocje gwarantowane!!!

Zapraszamy na niezwykłe widowisko w żywej scenerii. Impreza na otwartym powietrzu, ogromna dawka pozytywnej, muzycznej energii w efektownym świetle z elementami pirotechnicznymi - ogień i dym to nasza specjalność!!! Gwarantujemy widzom zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:
• POKAZY DRIFTU zapach palonej gumy, huk rozgrzanych do czerwoności silników kłęby dymu,
• KONTROLOWANE WYPADKI,
• PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
• PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW,
• JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODÓW I QUADÓW,
• JAZDA MONSTER TRUCKIEM niszczycielskie, największe auta, najmocniejsze silniki i zaciekła jazda,
• a jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone dla mężczyzn z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety do przejażdżki SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH
• I TO NOWE “COŚ” - JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,
• JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!

Wychodząc naprzeciw najmłodszym naszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!

UWAGA! Bilety do nabycia w naszych kasach, bezpośrednio przed danym programem !!!

Specjalnie dla naszych Czytelników Organizator przygotował sześć pojedynczych bezpłatnych zaproszeń na to wydarzenie! Zwycięzców rozlosujemy wśród osób, które do 23 czerwca włącznie udostępnią nasz post z serwisu Facebook promujący to wyjątkowe wydarzenie (post tutaj) oraz skomentują chęć udziału w konkursie. Losowanie w środę 24 czerwca w godzinach porannych. Dane zwycięzców (imię i nazwisko) zostaną przekazane Organizatorowi, a bilety do odbioru w kasie przed wydarzeniem - wstęp na jeden z dwóch dostępnych terminów.

 POKAZY W LUBLIŃCU:
24.06 ŚRODA GODZ. 19:00
25.06 CZWARTEK GODZ. 19:00
TARGOWISKO
UL. TARGOWA

Galeria: Pokaz kaskaderów filmowych w Lublińcu - do wygrania bilety

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu