„Wakacje wARTe uwagi” – twórcze zajęcia w MDK!

„Wakacje wARTe uwagi” – twórcze zajęcia w MDK!

25.06.2020 8:51
Czytanie treści strony dostępne

To dobra wiadomość dla dzieci i młodzieży spragnionych artystycznych działań. W tym roku – przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego - odbędą się zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Wakacje wARTe uwagi” . W nieco zmienionej formule będziemy się spotykać z dziećmi od 6 lipca. Oto szczegóły!

Wakacje w czasach pandemii
Podczas planowania wakacji z MDK najważniejsze było dopasowanie ich do aktualnych wytycznych sanitarnych. W związku z tym propozycja na nadchodzące artystyczne wakacje jest nieco inna od formuły znanej z poprzednich lat.
W tym roku proponujemy „Wakacje wARTe uwagi” w trakcie których dzieci (od 7. roku życia) będą pracować nad jednym, konkretnym tematem przez cały tydzień. Efektem działań będzie konkretny projekt artystyczny – przedstawienie teatralne, wielkoformatowa grafika, animacja, kolekcja rękodzieła. Prace artystyczne będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00.

Bezpieczeństwo na „Wakacjach wARTych uwagi”
Zajęcia będą odbywały się przez cały tydzień z jednym instruktorem i w jednej grupie uczestników. Grupa pracująca przy projekcie będzie liczyła 15 osób. Dlatego prosimy o zapisywanie dzieci na cały tydzień zajęć.
Oprócz zmniejszonej liczby osób i ograniczonej rotacji uczestników zajęć, będziemy dbać również o inne kwestie bezpieczeństwa. Sale zajęć będą każdorazowo wietrzone i odkażane, a uczestnicy będą mieli dostęp do dozowników z płynem do dezynfekcji rąk. Jeśli pogoda będzie sprzyjała i technicznie będzie to możliwe – część zajęć będzie odbywała się na świeżym powietrzu.

Plan szczegółowy wakacyjnych zajęć

W lipcu plan „Wakacji wARTych uwagi” jest następujący:
• 6-10 lipca // Projekt: teatr, instruktor: Agnieszka Raj-Kubat
• 13-17 lipca // Projekt: grafika, instruktor: Marzena Zając
• 20-24 lipca // Projekt: animacja, instruktor: Dorota Swat
• 27-31 lipca // Projekt: hand made (rękodzieło), instruktor: Monika Klimza-Gryc

Zapisy na pierwszy projekt – teatralny - od 1 lipca, telefonicznie w godzinach 8.00-15.00 .

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu