Wypadek na DK w Ciasnej

Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 12:00 na drodze krajowej nr 11 w Ciasnej. W zderzeniu dwóch pojazdów poszkodowany został 36-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego. Apelujemy o czujność i rozwagę za kierownicą !

Wczoraj tuż po godzinie 12:00 na odcinku drogi krajowej w miejscowości Ciasna doszło do groźnie wyglądające zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 19-letnia mieszkanka powiatu lublinieckiego wjeżdżając na drogę krajową z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu "jedenastką" kierującemu pojazdem Renault, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Stróże prawa ustalili, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia mężczyzna kierujący renault został przewieziony do szpitala. Droga krajowa była całkowicie zablokowana, a ruch pojazdów odbywał się wyznaczonymi objazdami.
Policjanci apelują o rozwagę za kierownicą, szczególnie wtedy gdy warunki atmosferyczne są trudne i nie sprzyjają kierującym. Niech to poważne zdarzenie będzie przestrogą dla wszystkich, którzy ryzykują za kierownicą, łamiąc przepisy ruchu drogowego.

tagi:
2020-06-30 13:18:29 KPP Lubliniec

Galeria: Wypadek na DK w Ciasnej 29.06.2020

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x