Zapisz się na rodzinne warsztaty w MDK!

Jeden stół. Jedna rodzina. Jedna planszówka. 5 lipca o godzinie 16.00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na rodzinne warsztaty. To pierwsze po długiej przerwie warsztaty w MDK. Organizatorzy zadbają o kreatywny czas, ale również bezpieczne odległości i inne kwestie bezpieczeństwa.

Dla każdej rodziny, która zdecyduje się wziąć udział w spotkaniu przygotowane będą materiały do stworzenia własnej, oryginalnej gry planszowej!
Wymyślenie trasy, przeszkód, zadań, zasad gry – to tylko niektóre z wyzwań przed którymi staną uczestnicy rodzinnych warsztatów. Trzeba będzie oczywiście zadbać też o estetykę planszy – do wykorzystania będą materiały przygotowane przez MDK.

By zadbać o komfort i bezpieczeństwo uczestników – każda rodzina będzie pracować przy swoim stole. Przy słonecznej pogodzie warsztaty odbędą się w na świeżym powietrzu, a w przypadku niepogody – przeniesiemy się do wnętrza budynku.

tagi:
2020-07-02 10:16:10

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x