Grzejniki Kraków – doskonałe dla każdego mieszkania

Grzejniki Kraków – doskonałe dla każdego mieszkania

07.07.2020 8:49
Czytanie treści strony dostępne

Grzejniki stanowią istotny element każdego mieszkania. Prawidłowo funkcjonująca instalacja grzewcza to znacznie zwiększony komfort życia, ponieważ obecnie nie wyobrażamy sobie spędzać zimowych miesięcy w nieogrzanym i chłodnym mieszkaniu.

Grzejniki stanowią istotny element każdego mieszkania. Prawidłowo funkcjonująca instalacja grzewcza to znacznie zwiększony komfort życia, ponieważ obecnie nie wyobrażamy sobie spędzać zimowych miesięcy w nieogrzanym i chłodnym mieszkaniu. Wybierając ogrzewanie, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii, nie każde bowiem rozwiązanie sprawdzi się w każdych warunkach.

Oszczędne ogrzewanie

Ogrzewanie elektryczne zyskuje coraz większą popularność, zarówno na etapie budowy domu, jak i również podczas przeprowadzania remontu. Grzejniki Kraków to ekonomiczne oraz nowoczesne rozwiązanie. Ich budowa opiera się na olejowym wypełnieniu, dzięki czemu znacznie szybciej się ogrzewają oraz dłużej utrzymują ciepło – w porównaniu do tradycyjnych kaloryferów wypełnionych wodą. Elegancki oraz minimalistyczny kształt grzejnika doskonale wkomponuje się w każde wnętrze, urządzone w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym.    

Ze względu na łatwość przenoszenia oraz transportowania, urządzenie ogrzewać może wybrane pomieszczenie w mieszkaniu oraz zabierane może być na wyjazd. Polecane jest zarówno do mieszkań, jak i również biur, garaży oraz innych pomieszczeń użytkowych.

Grzejnik analogowy lub cyfrowy

W zależności od potrzeb zdecydować się możemy na grzejnik sterowany analogowo lub cyfrowo. Opcja sterowana analogowo posiada takie funkcje jak:

  • Praca manualna – umożliwia ręczne sterowanie urządzeniem.
  • Przełącznik trybu komfort/redukcja.
  • Programator tygodniowy – funkcja ta umożliwia zaprogramowanie grzejnika w najbardziej odpowiedni dla nas sposób.
  • Wykrywanie otwartego okna – bardzo przydatna opcja, gdyż w momencie spadku temperatury w pomieszczeniu, grzejnik automatycznie włącza tryb antyfreez.
  • Adaptacyjny start – umożliwia włączenie ustawionego ówcześnie przez nas elementu w programowaniu.
  • Termostat – temperatura w pomieszczeniu jest utrzymana na stałym poziomie.

Ogrzewanie to sprawdzi się przede wszystkim u osób starszych nieposiadających małych dzieci. Świeżo upieczeni rodzice zdecydować się mogą na grzejnik sterowany cyfrowo. Posiada on wszystkie wyżej wymienione funkcje oraz kilka dodatkowych:

  • TURBO – opcja ta pozwala na szybkie ogrzanie temperatury w pomieszczeniu. Szczególnie sprawdza się w przypadku chęci wypełnienia ciepłem łazienki przed przygotowywaniem kąpieli dziecku.
  • CHILD – funkcja uniemożliwiająca oparzenie się powierzchnią kaloryfera.
  • NIGHT – automatycznie obniża poziom temperatury w pomieszczeniu nocą. Komfort snu jest znacznie lepszy, jeżeli wnętrze jest nieco chłodniejsze, niż było w ciągu dnia.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu