Wakacje wARTe uwagi trwają! A ich efekty – w Galerii pod Glinianym Aniołem!

W czasie „Wakacji wARTych uwagi” dzieci przez cały tydzień tworzą konkretny projekt artystyczny. Nie może się więc obyć bez… pokazu! W każdy letni weekend efekty pracy będą prezentowane w Galerii pod Glinianym Aniołem. Co zobaczyć będzie można w najbliższy weekend, 11 i 12 lipca?

Tegoroczne warsztaty wakacyjne dla dzieci organizowane przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu, mają wymiar projektowy. W pierwszym tygodniu „Wakacji wARTych uwagi” grupa dzieci pracuje pod kierunkiem Agnieszki Raj-Kubat nad projektem teatralnym.

Chociaż nie jest możliwe zgromadzenie publiczności na sali widowiskowej i pokazanie spektaklu – mamy na to inne rozwiązanie. Spektakl przygotowany na warsztatach teatralnych zostanie nagrany. 11 i 12 lipca będzie on wyświetlany w Galerii pod Glinianym Aniołem, która działa przy Miejskim Domu Kultury. Zapraszamy w godzinach 15.00-21.00.

Zobaczcie efekty pracy młodych artystów!

tagi:
2020-07-09 09:03:04 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x