Rodzinna Rowerowa Gra Miejska – zapisz swoją drużynę!

Rodzinna Rowerowa Gra Miejska – zapisz swoją drużynę!

04.08.2020 11:35
Czytanie treści strony dostępne

Już 15 sierpnia rodzinne drużyny wyruszą na trasę Rowerowej Gry Miejskiej. Od 3 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia – warto się pospieszyć z zapisaniem i spędzić sobotnie popołudnie razem z Miejskim Domem Kultury w Lublińcu, który jest organizatorem gry. Jaką tematykę będzie miała gra?

Na wszystkie drużyny, które wezmą udział w Rodzinnej Rowerowej Grze Miejskiej czekają zagadki wprost ze… starych fotografii Lublińca! Na nowo odkryte zostaną najpopularniejsze miejsca miasta. Tajemnice przed uczestnikami odkryją również punkty na mapie Lublińca, które na pierwszy rzut oka w ogóle nie wydają się atrakcyjne.

Zagadki, gry, zabawy, wyzwania – wszystko to czeka na uczestników. Początek gry miejskiej znajduje się oczywiście pod Miejskim Domem Kultury w Lublińcu. Ruszamy 15 sierpnia między godziną 15 a 16. Zapisy pod numerem telefonu: 34 351 06 87.
Oby pogoda sprzyjała!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu