Bulwar Europejski w Lublińcu otwarty! FOTO dziś i kiedyś

W środowe popołudnie 5 sierpnia 2020 r. nastąpiło oficjalne otwarcie Bulwaru Europejskiego w Lublińcu. Z tej okazji odbyło się wiele atrakcji dla mieszkańców Lublińca. Zamieszczamy reportaż z tego wydarzenia oraz archiwalne zdjęcia z 2018 roku - zanim nastąpiła rewitalizacja tego terenu!

Program otwarcia Bulwaru Europejskiego był bogaty: Street Football - pokazy i konkursy piłkarskie, warsztaty rodzinne: fantazje origami, planszo-granie, konsultacje kosmetyczne, zajęcia taneczne czy spotkanie z Kasią Lubiną.

O godzinie 20:00 Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta przemaszerowała z Bulwaru Franciszka Grotowskiego na nowy Bulwar Europejski w towarzystwie mieszkańców. Pół godziny później Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura oficjalnie przekazał zrewitalizowany teren poprzez włączenie podświetlenia napisu "Lubliniec". Następnie na tarasie Lubiteki odbył się koncert Weroniki Boińskiej. Na zakończenie o godz. 22:00 miał miejsce pokaz laserów.

Na Bulwarze Europejskim spotkamy m.in. tężnię solankową, fontannę, plac zabaw, plenerowe meble do wypoczynku.

W galerii z otwarcia Bulwaru Europejskiego dołączyliśmy zdjęcia archiwalne - zobaczcie jak ten teren wyglądał w 2018 roku.

tagi:
2020-08-06 09:15:18

Galeria: Bulwar Europejski - otwarcie oraz zdjęcia przez rewitalizacją

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x