Grzegorz Kopiec wydaje kolejną książkę - ponownie z lublinieckim akcentem!

Jesienią w księgarniach pojawi się kolejna książka lublinieckiego pisarza - Grzegorza Kopca. Podobnie jak w "Czasie pokuty" w treści znajdą się lublinieckie akcenty. "Eksperyment", bo tak nazywa się ta powieść zostanie wydana przez nowe wydawnictwo - Vesper. Niedawno została upubliczniona pierwsza strona okładki. O czym będzie książka? Czytajcie dalej.

Grzegorz Kopiec, "Eksperyment"

Co roku, wraz z nastaniem jesieni na całym świecie dochodzi do niewyjaśnionych zaginięć fanów horrorów. Łączy je wspólna cecha - incydenty mają miejsce podczas imprez literackich – na konwentach, spotkaniach z autorami czy promocjach książek. Wśród zaginionych znajduje się także grupa Polaków, mieszkańców Krakowa i Lublińca.

Gdy działania policji nie przynoszą rezultatów, rodzice zaginionych zatrudniają do sprawy detektywa Michała Majera. Po nawiązaniu współpracy z francuską policjantką Christine Benoit, zaangażowaną w śledztwo z osobistych pobudek, okazuje się że tropy prowadzą do Paryża.

Rozpoczyna się wyścig z czasem. Do sieci trafia dramatyczne nagranie jednej z uprowadzonych. Ślady prowadzą do miejsca skrywającego w swych podziemiach pradawne tajemnice. Detektywi staną twarzą w twarz z jego wyniosłym gospodarzem, oddanym wraz z towarzyszami makabrycznym eksperymentom.

tagi: grzegorz kopiec
2020-08-07 11:45:38

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x