Ciężarówka zderzyła się z pociągiem - utrudnienia

Ciężarówka zderzyła się z pociągiem - utrudnienia

18 sierpnia 2020, godz. 8:58
Udostępnij: Kopiuj link

W okolicach miejscowości Nisko (woj. podkarpackie) ciężarówka zderzyła się z pociągiem "Hetman" PKP Intercity relacji Lublin Główny - Wrocław Główny. Jedna osoba nie żyje. Pociąg miał zatrzymać się po pasażerów na dworcu w Lublińcu o 13:47 i minutę później ruszyć w kierunku Wrocławia. Na moment publikacji wiadomości relacja ma już 90 minut opóźnienia. Nie wiadomo czy zostanie uruchomiony nowy skład zastępczy. 

Aktualizacja 18.08.2020 godz. 9:44:

Nisko - Rudnik nad Sanem. Wypadek z pojazdem drogowym. Wstrzymany ruch pociągów do około godziny 16:00. Pociągi przewoźnika PKP INTERCITY skierowane drogą okrężną przez stację Kolbuszowa. Na odcinku Rzeszów - Stalowa Wola Rozwadów przewoźnik uruchamia zastępczą komunikację autobusową. Za pociągi przewoźnika POLREGIO uruchomiono zastępczą komunikację autobusową na odcinku Rudnik nad Sanem - Stalowa Wola Rozwadów. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualizacja 18.08.2020 godz. 12:24:

Uruchomiono zastępczy skład. Planowany przyjazd na stacji Lubliniec 16:20, odjazd 16:21 (opóźnienie 153 minuty).

źródło: Portal Pasażera


Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu