Ostatnie rodzinne warsztaty – wkrótce zapisy!

Nadchodzą ostatnie w te wakacje rodzinne warsztaty organizowane przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. W ostatnią niedzielę sierpnia uczestnicy, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, przygotują całkiem praktyczne narzędzie – organizer do powieszenia na ścianie. Zapisy ruszają 24 sierpnia.

W trakcie rodzinnych warsztatów w lipcu i sierpniu rodziny wykonały już autorską grę planszową, pudełko na wakacyjne skarby, zajmowali się również renowacją starego krzesła. Każde warsztaty odbywały się w układzie: jedna rodzina przy jednym stole/stanowisku. Dzięki temu udało się zachować odpowiednie odstępy i wytyczne sanitarne, a uczestnicy mogli w bezpiecznych warunkach oddać się radosnej twórczości.

Tak będzie również w trakcie ostatnich warsztatów. Rodziny przygotują dla siebie bardzo praktyczną rzecz – organizer do powieszenia na ścianie. Pomoże on uporządkować domowe obowiązki, będzie też miejscem na zostawianie ważnych informacji, karteczek, planów lekcji itd. Wszystko to stworzone zostanie przy użyciu płyty, sznurka, kawałków materiałów. Warsztaty poprowadzi Dorota Swat. Organizator zapewnia materiały niezbędne do wykonania organizera.

Udział w warsztatach jest darmowy – obowiązują zapisy. Przyjmowane będą od 24 sierpnia (od 8.00) pod numerem telefonu: 34 351 06 87.

tagi:
2020-08-19 12:21:15 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x