Akcja Koronawirus w całym województwie śląskim

Akcja Koronawirus w całym województwie śląskim

20 sierpnia 2020, godz. 12:41
nadesłane PSSE Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Z inicjatywy Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w województwie śląskim ruszyła akcja informacyjno-edukacyjna pod hasłem "Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny".

Inicjatywa ma na celu przypomnienie społeczeństwu, jak ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa w ograniczaniu rozprzestrzeniania się zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Na potrzeby przedsięwzięcia została opracowana ulotka informacyjna, która oprócz informacji, ma budzić do refleksji na temat wyceny zdrowia własnego i innych. Wręczony „mandat zaufania” ma przypominać o obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach użyteczności publicznej, zachowaniu odległości od innych osób min. 1,5 m oraz prawidłowej higienie rąk. Akcja będzie realizowana na terenie całego województwa śląskiego przez pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Galeria: Akcja Koronawirus w całym województwie śląskim

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu