Najlepsze promocje bankowe – jak zarabiać przez internet?

Najlepsze promocje bankowe – jak zarabiać przez internet?

21.08.2020 8:10
Czytanie treści strony dostępne

Chciałbyś zarobić dodatkowe środki bez wychodzenia z domu? Świetnie się składa, bowiem dzisiaj podpowiemy Ci, jak możesz zyskać gotówkę przy minimalnym nakładzie pracy. Wystarczy, że skorzystać z promocji bankowej, by dana instytucja nagrodziła Cię premią pieniężną lub nagrodami rzeczowymi. Sprawdź, co należy zrobić!

Szukasz sposobu na dodatkowy zarobek przez internet? Spieszymy z pomocą! Sprawdź, czym są promocje bankowe kont osobistych i skorzystaj z wybranych ofert. Na Twoim koncie może się pojawić kilkaset złotych miesięcznie!

Otwórz konto osobiste i zgarnij premię

Czy wiesz, że… nie tylko banki zarabiają na nas, ale i my możemy zarobić na bankach? A to wszystko dzięki promocjom bankowym, które są regularnie organizowane przez niektóre instytucje. Jak to działa? Jeśli otworzysz dobre konto osobiste przez internet oraz spełnisz warunek aktywności wyznaczony przez bank, otrzymasz nagrodę. Najczęściej banki wymagają, byś zasilił rachunek odpowiednią kwotą (np. 500 lub 1 000 zł), wykonał kilka przelewów ze swojego nowego konta czy dokonał płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem na określoną kwotę. Wywiązując się ze wszystkich zadań, otrzymasz od banku nagrodę.

Kto może skorzystać z promocji bankowych?

Minus jest taki, że promocje są zwykle skierowane do nowych klientów banku. Oznacza to tyle, że jeśli jesteś już klientem danej instytucji, tzn. posiadasz w niej konto, jesteś wykluczony z udziału. Poza tym należy być pełnoletnim i spełnić warunki promocji. Banki zwykle wymagają założenia konta osobistego, konta firmowego, karty kredytowej lub produktu oszczędnościowego – konta oszczędnościowego lub lokaty. Po złożeniu wniosku online, kurier dostarczy Ci niezbędne dokumenty oraz kartę do konta. Wszelkie formalności załatwisz z poziomu komputera czy smartfona – bez wychodzenia z domu. To duże ułatwienie!

Ile można zarobić na promocjach bankowych?

Najlepsze promocje bankowe to te organizowane przez BNP Paribas, Bank Pekao S.A. oraz Alior Bank. To właśnie te instytucje nagradzają najhojniej. W jednej promocji możesz zgarnąć nawet kilkaset złotych premii! Biorąc udział w kilku, na Twoje konto wpadnie nawet ponad tysiąc złotych. Brzmi nieźle? To jednak nie wszystko! W promocji można otrzymać dodatkowo bony i vouchery do sklepów internetowych oraz stacjonarnych, atrakcyjne sprzęty elektroniczne, zniżki do kina czy restauracji, a także inne nagrody rzeczowe.

Czy weźmiesz udział w promocji bankowej, by zarobić dodatkowe środki na drobne wydatki? Daj znać!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu